LOGO Kobi Çözümler

Küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik çözümlerin ele alınması işlemlerin verimli ve hızlı bir şekilde düzenlenmesini sağlamaktadır. LOGO Yazılım Kobi Çözümleri ile siz de işlemlerinizde düzenleme ve sistemsel ilerlemeyi kurabilmektesiniz. Günümüzde işletmelerin büyük kısmını kapsayan KOBİ’ler ile avantajları değerlendirerek işlemlerinizi ilerletmeniz mümkündür. Piyasa içerisinde doğru adımlar ve yatırımlar ile işletmenizi güvende tutarak ilerleme sağlamanız mümkündür. 

 

KOBİ Nedir?

KOBİ’ler küçük ve orta ölçekli işletmeleri kapsayarak ilerleme gösteren işletmelerdir. Üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren işlemleri kapsamaktadır. Ayrıca devletin sunduğu pek çok hizmetten yararlanan KOBİ’ler gelişim ve ilerleme alanlarında önemli noktalara sahip olmaktadır. Doğru adım ve sistemsel planlamalar doğrultusunda ilerleyen KOBİ’ler ile işlemlerinize yön vermeniz oldukça kolaydır. 

LOGO Yazılım çözümlerinden olan KOBİ ile gerekli avantajlardan yararlanarak işlem analizlerinizi yönetebilmeniz mümkündür.

 

Neden KOBİ Çözümlerini Değerlendirmeliyim?

KOBİ’lerin amacı; ilerleme ve gelişim sağlayarak işletmenin teknolojiye uygun ihtiyaçların belirlenerek analiz edilmesidir. Güçlü bir teknolojik alt yapı oluşturularak verimlilik ve tasarruf desteği sağlanmış olunmaktadır. Veri analizleri, müşteri ilişkileri, teknoloji süreçleri, güncellemeler ve sistemsel düzenleme konularını ele alan hizmetler ile işlemlerin adım adım ilerletilmesine katkı sunmaktayız. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere gerekli bilgilendirme sistemlerini sunmaktayız.

 

LOGO Kobi Çözümleri ile İşlemler

LOGO Yazılım KOBİ Çözümleri ile üretim, dağıtım, satış ve ihtiyaçların belirlenmesinde önemli bir noktaya sahiptir. Web tabanlı veri analizleri ile işlemleme ve güvenilir sistemsel ilerleme sağlama konularında KOBİ Çözümleri kıymetli bir noktaya sahiptir. Entegre çözümler ile veri ağları geliştirilmiştir. e-Fatura, e-Arşiv ve e-Defter gibi çözümler ile işlemlerin hızlı ve etkili bir şekilde ilerletilmesine destek verilmektedir. 

 

e-Fatura İşlemleri Nasıl İlerletilir?

e-Fatura işlemleri ile alanında uzman kadromuz sizlerin gelişim süreçlerini takip etmekteyiz. e-Fatura elektronik fatura anlamına gelmektedir. Elektronik fatura ile kullanıcılarımız zaman ve mekan fark etmeksizin işlemlerini gerçekleştirebilir, fatura oluşturabilir ve güncelleme sağlanabilir. Alıcı ve kaynak arasında kesintisiz iletişim ağı sunan elektronik fatura hizmeti ile işlemlerin analiz edilmesi ve gerektiğinde güncellemelerin sunulması mümkündür. Tasarruf odaklı ilerleme sağlanan işlemler ile kağıt ve boya masrafları da kaldırılarak verimlilik sağlanmaya çalışılmaktadır.  

Paylaş: