E irsaliye

 

Firmalar tüm işlemlerini güvenilir, kolay ve aktif bir biçimde ilerletebilmek için bazı teknolojik gelişmeleri takip etmek istemektedirler. Bu durum ile istedikleri sonuca kolayca ulaşım sağlamak istemektedir. E irsaliye de teknolojik gelişmeler sonucunda ortaya çıkarılan sistemler arasında yer almaktadır. İşletmelerin operasyon işlemlerinin kolay bir şekilde çözümlenmesine olanak veren bu sistem maddi anlamda da kar elde edilme olanaklarını da içermektedir. Bu durumdan dolayı güven içerisinde kullanımının kurulması sağlanmalıdır.

Geçmişten günümüze operasyon işleri istenen düzeyde düzenlenmediğinde işletmeleri maddi açıdan zarara uğratmaktadır. Bu durum işlemleri yaparken zaman kaybına da sebebiyet vermektedir. Bunun önüne geçmek ve zararları engelleyerek ortadan kaldırmak için e irsaliye online olarak hazırlanarak olanak sunmaktadır. Güvenilir ve kolay bir kullanım imkanı olarak karşımıza çıkmaktadır. E fatura sorgulama ve e arşiv fatura uygulamaları ile desteklenmektedir. E fatura sistemi ile birlikte kullanıcılar elektronik ortamda verileri saklama imkanı elde etmektedir. E defter sistemi ile etkili çözüm yollarını sunmaktadır.

E İrsaliye Uygulamasına Kimler Geçebilir?

E irsaliye hizmetinden sektör içerisinde yer alan pek çok firma yararlanma imkanına sahiptir. Bu sayede bulunan durumda kurumsal vizyonu ile bu alana artış sağlamak mümkün olmaktadır. Hukuki anlamda da sorun meydana getirmeden istenilen sonuca kavuşmak olanaklı olmaktadır. Logo yazılım bu bakımdan kullanıcılarına etkili ve ilgili bir biçimde yardım imkanı vermektedir. Zamandan kazanç sağlamaya imkan veren firmamız yenilikçi ve modern anlayış içerisinde destek sunmaktadır. Kağıt irsaliye yerine e irsaliye sizlere işlemlerinizde yardımcı olacak olan sistem sunmakta ve elektronik irsaliyeleri alıcıya elektronik ortam çerçevesinde ulaştırma mümkünatı vermektedir. En önemli avantajlarından biri de kağıt israfından kurtularak doğa dostu sistemlere başvurmasıdır. Böylelikte arşivleme sorunu da ortadan kalkarak düzenlenmektedir. İrsaliye arama veya geriye dönük bakma gibi problem durumlarına ortadan kaldırarak istenen zamanda erişim sağlanmaktadır. Ek olarak logo yazılım diğer hizmetleri de e irsaliye uygulamasına destek sunmaktadır; logo mind navigator bu hizmetlere örnek verilebilmektedir.

E İrsaliye Uygulamasının Avantajları Nelerdir ?
 

E irsaliye avantajlarından bir tanesi de çevre dostu olması etmenidir. Kağıttan kurtulmaya olanak sağlayan sistem maddi anlamda da işletmelere katkı sağlamaktadır. Baskı maddi yatırımı ortadan kaldırılarak destek verilmektedir. Bu durumda da destek almak istenildiğinde kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşım sağlanarak yeterli ve gerekli bilgi donanımına sahip olunmaktadır. Alanında uzman çalışanlar kullanıcıları doğru bir şekilde yönlendirerek işlemlerinde yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Kolay entegre olması durumu aracılığı ile hızlı çözüm alma imkanları da olanaklı olmaktadır. Daha güvenli veri akışının gerçekleşmesine olanak verilmektedir. Dijital ortamda tutulan veri düzenine istediğiniz tarih aralığında ulaşım sağlayarak gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz. Kaliteli sonuçlar almak diğer logo yazılım sistemlerinden olan logo e mutabakat ve tiger hr ile birlikte de olanaklı olmaktadır.

 

Paylaş: