LOGO Yazılım Hizmetleri Nelerdir?

Alanında uzman ekibimiz ile sizlere gelişim özellikleri sunan LOGO Yazılım olarak pek çok bilgilendirme ağını sizlere sunmaktayız. LOGO Yazılım olarak sizlerin sistemlerinizin hızlı ve etkili bir şekilde işlemleri yerine getirmesi için adımlar atmaktayız.

LOGO Yazılım destek ve dijital dönüşüm hizmetleri ile işlemlerinizin adım adım ve güvenli bir şekilde ilerletilmesine destek olmaktadır. 

 

LOGO Yazılım Avantajları

LOGO Yazılım sizlere teknolojik gelişmelerin takibi ile son sistemlerin hakim olduğu imkanlarla oluşturduğu hizmetleri sunmaktadır. Alanında uzman ekibimiz de sizlere bu hizmetler hakkında bilgilendirme akışlarını sunmaktadır.

Sahip olduğu e-Devlet çözümleri ile e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv hizmetlerinden yararlanmalarına imkan vermektedir. 

 

Dijital Dönüşüm Nedir?

Küreselleşme ve teknolojinin gelişimi ile artık tüm işlemler online ortamlarda hazırlanmaya başlamıştır. Pek çok birey hem ev hem de ofis ortamında çalışırken sistemlerinin hızlı ve güvenilir bir ağ içerisinde olmasına dikkat etmektedir. LOGO Yazılım çözümleri ile bu sistemden hızlıca yararlanmanız mümkündür. 

  • Dijital dönüşüm danışmanlığı
  • Proje yönetimi
  • Proje uygulama
  • Yazılım geliştirme
  • Özelleştirme ve entegrasyon

Proje sonrası destek hizmeti gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. Sizlerin oluşturmuş olduğunuz özgün projelerde gerekli işlemleri ve düzenlemeleri yapmanız yardımcı olunmaktadır.

 

e-Fatura Nedir?

Elektronik fatura anlamına gelen e-Fatura ile işlemlerinizi ilerletmek ve gelişim sağlamak mümkündür. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere fatura oluşturma, güncelleme ve iletim adımlarında destek sunmaktayız. Pek çok sistemsel etmenlerin de etkileri ile entegrasyon süreç boyunca önem kazanmaktadır. Bu entegrasyonun sağlanmasında pek çok LOGO Yazılım çözümü önem basmaktadır. Zaman, maliyet ve iş gücü tasarrufunda sizleri bir adım öne geçirmektedir.

 

LOGO Yazılım Entegre Çözümleri

e-Devlet, Kobi, ERP, İnsan Kaynakları ve İş Analitiği gibi çözümler ile oluşturulan entegrasyonlarda iş akışları en az aksaklık ve az maliyet ile tasarruf odaklı işlemlemeye çalışmaktadır. Pek çok sistem bu süreçlerin takibi ile şekillenmektedir.

Kobilere özel geliştirilen çözümleri ile işlemlerin süreçlerini hızlandırmak ve yazılan raporların geçişlerini kolaylaştırmak sağlanmaktadır. Finans, muhasebe, satış, satın alma, stok yönetimi ve raporlama gibi işlemlerin kısa sürede ilerletilmesine katkı verilmektedir.

Paylaş: