İş Akış Çözümleri

E flow, onay işlemlerinin pek çoğunu, herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği gibi hızlı, kolay ve uygun fiyatlı olan iş akış yönetim sistemi olarak adlandırılabilmektedir. Logo Tiger ile tam entegre çalışabilmektedir. Bu süreç yönetim sistemi aracılığı ile talep yönetimi, satın alma ve satış yönetim sistemlerini web düzeninde iş süreçlerine uygun bir şekilde yönetmek olanaklı olmaktadır. Diğer yazılım sistemleri ile birlikte logo tiger 3 ile de entegre ilerlemektedir.

E Flow Avantajları

E flow, potansiyel müşterileri izlemeye ek olarak aşağıdaki konularda da iş akışını kolaylaştırmaya olanak sağlamaktadır:

  1. Belge Onayı
  2. Fatura Onayı
  3. Satın Alma Talep Onayı
  4. İzin Talebi
  5. Avans Talebi
  6. IK Süreç Onayı
  7. Masrafların Raporlanması

İşletmelerin sistemlerinde düzen oldukça büyük önem taşımaktadır. E fatura sorgulama ve e arşiv fatura uygulamalarında mobil ortamda verilerin saklanması ve güncellemesi mümkün iken e defter sistemi ile de geniş kitlelere ulaşmak olanaklı hale gelmiştir. Bir işin ne zaman başlanması gerektiği, kim tarafından düzenleneceği, hangi adımların izleneceğini belirlemek süreç bakımından oldukça önem kazanmaktadır. Dosyalar ve arşivler yardımı ile saklanan önemli belgelerde karışmalar ve atlanan kısımlar da olabilmektedir. İş akışını yönlendirmek zorlu ve karmaşık adımlardan meydana gelmektedir. Yapılması muhtemel olacak olan karmaşıklıklar ve hatalar önemli kayıplara neden olabilmektedir. Bu durumda işletmelerin önlem alması ve etkili sistemleri tercih etmesi gerekmektedir..

Bu zorlu süreçler içerisinde işletmeler e flow ile sistemlerini kurmakta ve düzen konusunda yol almaya çalışmaktadır. E flow, iş akışlarını tek merkezde toparlayarak; hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir çözüm yolu oluşturmada önemli bir konuya değinmektedir. Logo e irsaliye de sisteme destek olacak şekilde oluşturulmuştur.

E Flow Süreçleri

  • Tutarlılık
  • Verimlilik
  • Hesap verilebilirlik üzerine kurmak sistemin önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Her sistemin çalışma ve sistemsel düzeni birbirinden farklı düzeyde gelişmektedir. Bununla birlikte, ihtiyaçlar da sürece dahil edildiğinde yapılacak olan işlemler tekrar şekillenmektedir. Bu nedenler ile temel bir program oluşturularak genel olarak ihtiyaçlara yönelik paketler oluşturulmakta ve kullanıcılar istedikleri alana yönelik iş akış sistem düzeni kurmada destek almaktadır. Ek olarak kendinize uygun düzenleme yapabileceğiniz sistemler de mevcut olacaktır.  Kişiselleştirilmiş sistemler ile yardım edilmesi olasıdır.

Süreç boyunca her zaman olacak olan geleneksel yazılı kayıtların tutularak saklanması yükünü ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Tam olarak otomatikleştirilmiş, hesap verilebilirlik, görünebilirlik ve verimlilik amacıyla oluşturulmuş bir iş akış sistemi olarak ifade edilmektedir. Ek olarak kurulumu ve kullanımı çok kolay olmaktadır. Düşük maliyetli bir çözüm imkanı da kullanıcılarına sunmaktadır.

 

Paylaş: