Logo Bulut ERP (Logo Cloud ERP)

Logo Bulut ERP servisi; Yeni ve yüksek teknolojisi, güvenilirliği, işletmenizin büyümesine hitap eden, Cihaz ve işletim sistemi bağımsız çalışma unsurları, istediğiniz yerden, zaman ve mekâna bağımlı kalmadan verilerinize güvenli erişim sağlayan geleceğin ERP teknolojisi.
Logo Bulut ERP servisi (Logo Cloud ERP) nin Faydaları:

 • Her zaman Güncel olarak hizmet veren bu servis ile versiyon güncellemeleri ile zaman kaybı yaşamazsınız. Güncellemeler sırasında ve sonrasında oluşacak oluşabilecek veri bütünlüğü sorunları yaşamazsınız.
 • Ana makine (Server) yatırımı yapmadan verilerinize istediğiniz noktadan güvenli erişim sağlar. Bu sayede işletmenize maliyet avantajı sağlar iken veriniz büyüdükçe ve Donanım ihtiyaçlarınız arttıkça ERP Servisi hızlı güvenli ve maliyeti en düşük şekilde sizin kullanımınıza sunulur.
 • Veri güvenliği en üst şekilde sağlanır. Siz sadece işinize odaklanırsınız, her tür siber saldırıya karşı işletmenizin verileri güven altındadır. Virüs saldırıları sizin çalışmanızı etkilemez. Felaket ve Kriz senaryoları için ekstra yatırım yapmanıza gerek olmaz. Tüm güvenliğinizi be yeni ve güncel Servis sağlıyor olacak.
 • Üyeliğinizin servisini ihtiyaçlarınıza göre siz belirleyin, Kolay ve uyumlu bir şekilde modüller ve kullanıcıları ilave edip eksiltebilirsiniz.
 • Şirketinizin ihtiyaçlarına hızlı ve verimli bir şekilde yanıt verirken, Sizler sadece
 • İşletmeniz Büyüdükçe size uygun daha performanslı yapıya ek bir maliyet yapmadan ulaşabilirsiniz. Şirketiz büyüdükçe Logo Bulut ERP size doğru ve hızlı yanıt verecektir.
 • Logo Bulut ERP yi Kolayca kullanmaya başlar, Dijital yardımlar, Güçlü ve yetkin Bayi ağı 38 Yıllık Logo Tecrübesi, 21 Yıllık Ekol Yazılım Tecrübesi ile bu yeni servis ERP ye bakış açınızı değiştirerek, Verimli ve işinize odaklanan bir yapı oluşturacaktır.
 • Servis size esnek bir ölçeklendirme imkânı sunar. Bu durum bilişim teknolojisi kaynağınızın ihtiyaç duyduğunuzda ve istediğiniz konumda size verilerinize ulaşma imkânı demektir.
 • SaaS, ile servis olarak yazılım, çağımızın sık kullanılan bulut servis hizmet türlerinden en önemlisidir.. SaaS ile bir yazılım kurulumuna ihtiyaç duyulmaz, sadece web tarayıcınızı ve internet bağlantınız ile dilediğiniz cihazdan verilerinize güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz SaaS, bulut tabanı üzerinde bir yazılım hizmetidir.
 • SaaS, olgusu özellikle Kurumsal Kaynak Planlama yazılımlarının güncel bir şekilde müşteriye aktarmada kullanılır. Bu, bulut servisi üzerinden yatırım maliyetleri olmadan, Kullanıma göre ödeme yapabileceğiniz bir servistir. Bu şekilde aylık ya da yıllık üyelikler şeklinde dilediğiniz kadar kullanım elde edebilir, buna göre ödeme yöntemi belirleyebilirsiniz.
 • Web tabanlı bir Logo servisi olduğu için, cihaz bağımsız olarak çalışmanın günümüz de en önemli avantajlarından biri de evden çalışmaya ( Home Office) uygun bir yapı olmasıdır.  

Gelecek Bulutta, Bulut Ekol’de

Logo Bulut ERP Servisi ve e-devlet süreçleri

Logo e-fatura, Logo e-arşiv, Logo e-defter, Logo e-irsaliye, e-devlet süreçleri ile 
Zaman ve mekân bağımsız olarak e-belgelerinizi Müşterilerinize ulaştırabilir, Tedarikçilerinizden e-belgelerinizi alabilirsiniz.
e-devlet süreçlerinde; e-fatura, e-arşiv, e-defter, e-irsaliye saklama hizmetini e-logo güvenli bir şekilde sizin adınıza saklamaktadır. Firmalar bu şekilde e-devlet belgelerine hızla ulaşırken, depolama gibi ek masraflardan kurtulmaktadır. Bununla birlikte Kargo masrafı, yazdırma gibi zamandan kazanırsınız.
e-logo sektörde lider bir özel entegratördür, Sektöre öncü yapısı ile GIB tarafından yapılan Mevzuat değişikliklerine hızlı bir şekilde hizmet vermektedir.
Ekol Yazılım 22 Yıllık sektöre getirdiği yeniliklere, Bulut servislerinde 11 yılı aşkın tecrübesini de birleştirerek, Logo Bulut ERP servisine Katma Değer katan danışmanlık, eğitim, raporlama, özel uyarlamalar ile Müşterilerimize her zaman verimli teknolojileri sunmaktayız.
https://www.ekolbil.com/logo-yazilim-ile-bulut-erp-islemleri

Paylaş: