Logo Yazılım

Logo Yazılım Hakkında

2002 yılında kuruluş gösterdiğinden beri bu yana logo yazılım, hızlı bir şekilde gelişim gösteren IT sektöründe yazılım teknolojisini, kendisine düzenlediği dünya markası iş ortakları ile, deneyimli ve konusunda uzman sertifikalı kadrosu yardımı ve sektörde kazandığı deneyimler le, profösyenel ve kaliteli hizmetle bütünleştirerek müşterilerine koşullara uygun ve verimlilik planı çerçevesinde ürünler sunmaktadır.

Logo yazılım; meydana getirdiği yazılım çözümlemeleri yardımıyla birlikte pek çok sektörlerde yer edinmiş olan kurumların iş koşullarını tüm yönleri ile düzenleyerek ve üzerinde çalışmaya özen vererek, konfor ve verimlilik alanı çerçevesinde kullanıcıların işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde sürdürmesine olanak tanıyan sektörün önemli olan markaları arasında bulunmaktadır.

Logo yazılım keyifli aşamalardan ve anlaşılabilir süreç akışlarından oluşum gösteren bir teknoloji tasarımı oluşturmayı istemekte ve onu adım adım gerçekleştirmektedir. Firmaların maaliyetlerini düşürmesine olanak sağlarken aynı zamanda verimliliğini arttırma çabasına oluşturmak için çeşitli ürünler meydana koymakta,  yazılımlar da üreterek desteklemektedir.

Günümüzde  Ekol Bilgisayar Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşu olan Logo Yazılım’ın Yetkili Satıcı ünvanı altında Ticari Paket Yazılımlar’ını ve bu bilgi platformuna bağlı çalışabilecek olan, bütünleştirici İş Yönetimi Çözümleri CRM, Retail (Market) Çözümleri, Satış Sonrası Servis, Bakım, Bütçe, E Tahsilat, Döküman Yönetimi, Barkod ve Depo Otomasyonları ile sektörlere anahtar teslim projeler sunmaktadır. Satış Sonrası Destek, Danışmanlık Hizmeti, Raporlama Çözümleri ile de, işletmelere değer katarak kullanıcıların istek ve beklentilerine göre ilerleme esas alınmaktadır.

Logo yazılım misyonu bu şekilde; işletmelerin çağdaş yönetim sistemlerine uygun şekilde yapılanmasını, verimlilik ve karlılığını artırmasına olanak veren çözümleri bilişim teknolojilerini kullanarak üretebilmek olarak  ifade edilebilmektedir.

Logo yazılım vizyonu ise KOBİ’lerin girişimcilik, yaratıcılık, yenilikçilik, yüksek katma değer hedeflerine ulaşabilmesi için IT çözümleri ile müşterilerine destek vermek olarak açıklanabilmektedir

Logo yazılım başarıları ise;

 • 2007 Yetkili Satıcı Başarı Ödülü
 • 2008 Yetkili Satıcı Başarı Ödülü
 • 2010 Marmara Bölgesi Yetkili Satıcı Üçüncülük Ödülü ile de başarılarını amaç doğrultusunda ilerleken gösterilen emekleri ortaya koymaktadır.

 Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini esas alan bakış açısı ile hizmetini sağlıklı bir şekilde düzenleyerek farklı alanlarda etkili çözüm önerileri geliştirmektedir. Bu çözümler;

 1. Kobi Çözümleri
 2. ERP Çözümleri
 3. İnsan Kaynakları Çözümleri
 4. İş Analitiği Çözümleri
 5. İş Akışı Çözümleri olarak ifade edilmektedir.

Ek olarak logo yazılımın  e devlet çözümleri de bulunmaktadır. Bunlar;

 1. E Fatura
 2. E Defter
 3. E Mutabakat
 4. E İhracat
 5. E Arşiv
 6. E İrsaliye olarak isimlendirilmektedir.

Tüm çözümler kullanıcıların yaptığı işlemlerin dhaa hızlı ve etkili bir şekilde düzenlenmesi ve ilerlemesi adına geliştirilmiş ve kolaylıklar sağlanmıştır. Her yerden zaman ve mekandan bağımsız etkileşimler aracılığı ile işlemler daha da hızla ilerletilmektedir. Güven çerçevesinde sağlanan çalışmalar kullanıcıların verilerini inceleme, güncelleme ve birbirine iletme imkanının gelişmesine olanak vermektedir.

Paylaş: