LOGO Yazılım ile Online Hizmetler

Pek çok işletme alanında uzman kadrosu ile işlem süreçlerini kontrol etmektedir. İşletmelerin yeni düzenlemeler ile ele aldığı durumları incelersek pek çok nokta ön plana çıkmaktadır. Yeni düzenlemeler ve teknolojik gelişmeler ele alınıp incelendiğinde LOGO Yazılım işlemleri hakkında sizlere gerekli düzen sağlanmaktadır. Teknoloji gelişimi ve bulut bilişim sistemleri de ele alındığında pek çok nokta birlikte değerlendirilmektedir. Teknoloji sistemlerinde gelişimler bulut bilişim hizmetleri ile ek çözümler geliştirilmektedir. Çözümlerin ele alınması ile işlemler adım adım ilerletilmektedir.

 

e-Çözümler Nedir?

e-Çözümler, alanında uzman kadromuz ile sizlere gerekli süreç içinde sunulmaktadır. Dijital dönüşüm hizmetleri ile iş süreçlerinde verimlilik hizmetleri ön plana çıkılmaktadır. e-Fatura, e-Arşiv, e-Mutabakat ve e-Ekstre gibi uygulamalar ile maliyet ve iş gücü tasarrufu sizlere sunulmaktadır. e-Çözümler işletmelerin sistemli ve güvenilir veri ağlarının oluşturulmasına katkı vermektedir. Süreç boyunca gerekli işlem adımları kontrol edilerek ilerletilmesi veri ağlarının kontrollü bir şekilde ilerletilmesine katkı vermektedir.

 

e-Fatura Kullanımı Nasıl Sağlanır?

e-Fatura alanında uzman kadrosu olan LOGO Yazılım üyeleri ile sistemli bir şekilde ilerletilmektedir. e-Fatura elektronik fatura anlamına gelmektedir. e-Fatura, kağıt fatura ile aynı hukuki düzene sahip olmaktadır. Hukuki işlem süreçlerinde aynı standartlar ele alınmaktadır. Gerekli işlemlerin ele alınması ile işlemler hızlıca ilerletilerek sistemli bir şekilde adım adım ilerleme sağlanmaktadır. Gerekli noktaların analizlerinin yapılması ile süreç boyunca işlemlerinizde tasarruf ve verimlilik odaklı adımlar atılmaktadır. Gönüllü olarak başvuru süreçlerini ilerletebilir sisteme katılım sağlayarak işlem adımlarını uygulayabilirsiniz. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın standartlarına göre düzenleme sağlanan e-Fatura kullanımında zorunluluk kapsamına giren noktalar da mevcuttur. Mükellefler belirli koşullar kapsamına girdiğinde zorunlu olarak e-Fatura kullanmak durumundadır. Ayrıntılar ve gerekli bilgilendirme akışları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

e-Çözümlerin Avantajları

Çevre dostu sistemlerin var olması ile işlem süreçleri kusursuz olarak ilerleme imkanı sağlanmaktadır. Maddi olarak tasarruf ve verimlilik işlemlerinin yürütülmesi sistemlerin kusursuz ilerleme sağlamasına katkı vermektedir. Sistemler arası entegrasyon ve iletişim süreçlerine katkı sunan e-Çözümler ile anında iletişim ve işlemlerin kontrolü mevcuttur. Sistemin ilerletilmesi ve gerekli çözümlerin ele alınması ile süreç adım adım ilerletilmektedir.

Paylaş: