Logo Tiger HR

Logo Tiger HR

 

Logo Tiger HR Avantajları;

  1. Özlük işlerinde zaman tasarrufu kazandırmatadır

Logo yazılım Tiger HR Özlük Yönetimi modülü, tüm çalışan bilgilerini tek bir noktada toplayarak ilerlemektedir. Buna ek olarak tek ekran üzerinden gösterime imkanı da sunmaktadır. Böylece insan kaynakları ekipleri süreçten ve iş gücünden tasarruf etme olanağı da kazanmaktadır.  

  1. Tüm bilgiler kayıt altında tutulur.

Logo Tiger HR Organizasyon Yönetimi Modülü, tüm çalışan bireylerin işletme bakımından gerekli bilgilerini kayıt altında tutmasına ve raporlaştırmasına olanak tanımaktadır. Böylece insan kaynakları yönetim sistemini kolaylaştırma olanağı elde etmektedir. Raporlaştırma sürecinde e arşiv fatura ve e defter sistemleri de destek sunmaktadır. E fatura sorgulama ile işletmeler gönüllü veya zorunlu bir biçimde sistemi kullanmak durumundadır.

  1. İzin süreçleri

İnsan kaynakları departmanlarının sorumluluğunda olan ciddi bir iş yükü meydana getirecek olan izin süreçlerini kolaylaştırmak için İzin Yönetimi modülü ortaya çıkartılmaktadır. Çalışan Portalı ile eşgüdümlü hareket halinde olacak olan modül, çalışanların bulunduğı tüm izin süreçlerini ve bilgilerinin sistemde kontorl edilmesine olanak tanımaktadır. 

 

  1. Çalışan eğitimlerinde otomasyon

İnsan kaynakları departmanları anlamında çok zaman ve emek verilen eğitim adımları, Logo Tiger HR Eğitim modülü aracılığı ile otomatik hale getirilmektedir. Böylece önemli tasarruf sağlanmaktadır. Logo Tiger HR ile eğitim alanında yapılması gerekli olacak olan uygulamalar ve eklenecek kaynaklar kolayca ortaya konulmaktadır. Yıllık bütçe ve eğitim düzenlemeleri buna uygun olarak ortaya konulmaktadır.

Logo Tiger HR Çalışanlar Adına Avantajları

Logo Tiger HR Anket Yönetimi modülü, farklı soru çeşitlerinde sorularla kolay bir biçimde anket oluşturmaya olanak sağlanarak çalışanlardan geri bildirim alınmaktadır. Böylece çalışanların planlama yapması durumunu kolaylaştırmaktadır. Ankete katılanlar, cevaplarını doğrudan Çalışan Portalı aracılığı ile insan kaynakları departmanına iletebilmektedirler. 

  1. Objektif olarak performans değerlendirebilme

Analitik ve objektif performans değerlendirme olanağı sunan Logo Tiger HR Performans Yönetimi modülü, veri bazlı kurgulamaları ve şeffaf yapısı aracılığı ile çok daha hızlı ve kesin sonuçlar verilerek kullanıcılara olanaklar vermektedir.  

  1. İş alımlarında kolaylıklar sunmak

İşe alım sürecinin tamamını standardize etme imkanına sahiptir. Daha hızlı yönetme ve denetleme yardımcı olan bir çözüm olarak ilk adımın daha güçlü bir biçimde atılmasına yardımcı olmaktadır. Modül, Türkiye’nin en önemli insan kaynakları şirketlerinden Yenibiris.com ile etkileşimli bir şekilde ilerlemektedir. Yalnızca insan kaynakları departmanlarınca kullanımının sağlanacağı gibi, işletmeye özgü bir İşe Alım Portalı oluşturularak adayların LinkedIn hesapları ile direkt başvuru alınması da sağlanabilmektedir.

  1. Çalışan Portalı

Her çalışan bireyin kendisi veya şirket ile ilgili bilgi düzeylerine kolay bir şekilde erişilmesine olanak verilmelidir. Self-servis insan kaynakları olarak da adlandırılan bu uygulama, şirket ile çalışan arasında olan bağlantı şeffaflığını da pekiştirmektedir. Portala kişisel şifreleri ile giriş yapan personel izin, fazla mesai, eğitim gibi alanlarda güncel durumunu kolay bir şekilde takip etmekte ve isteklerde bulunmaktadır.

Paylaş: