Logo Yazılımda Kobi Çözümleri Nelerdir?

İşletmelerin günümüz süreçlerine uygun gelişme göstermesi adına sistemler arası etkileşime açık olması ve büyüme süreçlerinde piyasada gözlemlenen hareketliliğe karşı müşteri memnuniyetine ve ihtiyaçlar dengesine hakim olması gerekmektedir.  Orta ve büyük ölçekli işletmeler olarak adlandırılan kobiler gelişim ve değişim için büyük önem taşımaktadır.

 

Kobi Çözümleri

  1. Logo GO3
  2. Logo Start
  3. Logo Mali Müşavir Plus  çözümlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçebilmektesiniz.

 

Logo GO3 Neden Tercih Edilmelidir?

Logo yazılım hizmetlerinden GO3 nedir? GO3 ne işe yarar? diye düşünürseniz entegre olma ve etkileşim kurma yapısına sahip olan sistemler arası işbirliğine dayanmaktadır. Süreçleri hızlandırmak ve adımları düzenlemek önemlidir.Kobiler adına geliştirilmiş üst düzey verimlilik kazandırmayı amaçlayan hizmetlerdendir. Teker teker verilerin araştırılması ve analiz edilmesi oldukça zor bir süreçtir. Bu durum karışıklıklara ve düzensizliğe neden olabilmektedir. GO3 ile tek bir ekrandan şirketinizin verilerini kontrol edebilmekte, düzen kurmada yardımcı olabilmektedir.

 

Logo Start’ı Neden Tercih Etmeliyim?

Logo yazılım çözüm ortağı ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak pek çok olanakları kullanıcılarımıza sunmaktayız. Logo Start işlemlerimizde pek çok bilgi yönetimi özelliği mevcuttur;

Stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, banka ve müşteri bilgilerini kolaylıkla yönetebilmek olanaklıdır. Logo start karmaşık süreçleri düzene getirmeyi amaçlayarak tek elden işlemlerin ilerlemesine yardımcı olmaktadır.

 

Logo Mali Müşavir’i Neden Tercih Etmeliyim?

Logo yazılım hizmetlerinden logo mali müşavir ile işlemlerinizi akıcı bir şekilde ilerletebilmektesiniz. Mali müşavir zaman tasarrufu sağlayarak emek ve verim dengesini kurmayı amaçlamaktadır. Veri yapıları ve eş kodlamalar sayesi ile müşteri veri aktarımlarını kolaylaştırmayı amaçlamaktadır.

Süreç içerisinde olumlu sonuçları alarak ilerleme göstermek adına logo yazılım e fatura hizmeti de önemli yer tutmaktadır. E fatura ile işlemlerinize hız ve verimlilik katarken son sistemlerin etkileşimlerine destek sunmaktasınız.

 

E Fatura Kullanımında Önemli Noktalar

E fatura hizmetleri süreç içerisinde pek çok kullanıcının tercihi olmuştur. Günümüzde kullanıcılar işlemlerini e fatura ile hızlı bir şekilde gerçekleştirirken zaman ve mekan fark etmeksizin mobil erişim kullanılarak e fatura çözümlenmeleri gerçekleşmektedir.

 

Logo yazılım çözüm ortağı ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak bizlere istediğiniz hizmet alanı ile ilgili danışabilmektesiniz.

Paylaş: