Logo Yazılım ile E Fatura Süreci

2002 yılından bu yana kuruluş gösterdiğinden itibaren logo yazılım hızlı bir şekilde gelişme gösteren yazılım teknolojisi ile düzenlediği dünya markası iş olanakları ve deneyimli kadrosu ile hizmetler sunmaktadır.

Logo yazılım profesyonel ve kaliteli hizmetler ile bütünleşmeler sağlayarak kullanıcılarına koşullara uygun, çağın gerekliliklerini kapsayan verimlilik planı içerisinde ürünler sunmaktadır.

Kullanıcı beklentilerine uygun arayüzler oluşturarak anlaşılabilir süreç akışlarını düzenlemektedir. Home Office veya ofiste çalışan müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik düzenlemeler sunmaktadır.

 

E Fatura Neden Kullanılmalıdır?

E fatura hizmeti kullanıcılarımız için büyük avantajlar sunmaktadır. İşletmeler açısından en önemli dijital araçlardan biri olmaktadır. 

-Ön muhasebe programlarına girmek

-Dilediğin yerden dilediğin zamanda faturaları göndermek

-Ulaşma süreçlerini takip ederek kontrol altında tutmak gibi pek çok avantajlar sayılabilmektedir.

 

E Fatura Kullanmak Güvenli Mi?

Ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak alanında uzman kadromuz ile sizlere süreç boyunca gerekli destekleri sunmaktayız. Aklınıza takılan herhangi bir problem durumu karşısında görüşlerinizi değerlendirmekteyiz. 

Aynı platform üzerinden alıcı ve gönderen arasındaki bağlantıyı kurması anlamında e fatura kullanımı oldukça büyük avantajlar içermektedir. Faturaların teslimi, müşterinin yollanan faturaları görüp ödeme planına alması gibi işlemler için fiziksel bir mekâna bağlılık artık mevcut olmamaktadır. Çünkü kağıt fatura ile aynı hukuki geçerliliğe sahip olan e fatura ile işleminiz karşı tarafa ulaşabilmektedir.  Böylece zamandan tasarruf edilerek maliyet avantajları da sağlanmış olunmaktadır. Verimlilik artışı da gözlemlenmektedir. Kargolama gibi ek maliyet durumlarını da düzenlemiş olmaktadır.

 

Logo Yazılım E Devlet Çözümleri

E devlet çözümleri ile kullanıcılar pek çok işlemlerine katkılar sunmaktadır. E arşiv fatura, e defter gibi hizmetler ile süreç analizlerinde değerlendirme ve takip mevcuttur. Hızlı ve pratik bir şekilde kullanıcı dostu arayüzler sunularak işlemlerin aksamamasına özen gösterilmektedir.

Ulaşmak istediğiniz belgeye saniyeler içerisinde ulaşmanız mümkündür. Kağıt kullanımı azaltılarak işlemler çevre dostu bir hizmet ile sağlanmaktadır. Resmi, hukuki ve ticari belgelerinizin kaybolma riski de ortadan kalkmış olmaktadır. Yapılmış olan tüm işlem evraklarını saklamanız mümkündür. Gerektiği zaman tekrar gözden geçirerek takibini de sağlayabilir, güncelleyebilirsiniz.

Paylaş: