Logo J-Platform Hakkında

Günümüz işlemlerin daha hızlı ve etkili bir şekilde iletimine destek olan Logo J-Platform ile işlem kolaylıklarına sahip olabilmektesiniz.

Logo J-Platform işletmelerin ihtiyacına göre eklemeler yapılarak arttırılabilmektedir. Farklı lokasyonlarda olan işletmeler ile eş güdümlü hareket edebilmekte olan Logo J-Platform uzaktan erişim hizmetine de açıktır. İhtiyaç çözümlemesine destek olurken iş verimliliğinin de artırılmasına yardımcı olmaktadır.

 

Logo J-Platform Avantajları Nelerdir?

  • Merkezi yönetim anlayışı ile anında iletim sağlanmaktadır.
  • Satış süreçlerinde verimlilik sağlanmaktadır.
  • Proje yönetim süreçlerinde kaynaklarınızın tam kontrolünü sağlayarak maliyetler üzerinde değerlendirmeler sağlayabilirsiniz.
  • Proje taahhüt alanlarında çalışmalar gerçekleştiriyorsanız Primavera ve MS Project programlarına entegre çalışabilmektedir.
 

Logo J-Platform ile Gelen Özellikler Nelerdir?

Masaüstü Seçimi sağlanabilir.

    Programa ilk girdiğinizde masaüstü seçimi yapılacak bir ekran karşınıza gelecektir. 14 ön değer masaüstü şu şekilde sıralanabilmektedir:

Bütçe Sorumlusu, Depo Sorumlusu, Genel Dış Ticaret Sorumlusu, Finans Sorumlusu, Muhasebe Sorumlusu, Satınalma Sorumlusu, Satış Sorumlusu, Sevkiyat Sorumlusu, Bordro Uzmanı, Eğitim Uzmanı, İşe Alım Uzmanı, İzin Uzmanı, Performans Uzmanı olarak ifade edilebilmektedir. Bu menülerden istenilen seçilerek hızlıca erişim sağlanması amaçlanmaktadır.

 

Sanal Klavye Desteği ile Tablet Özelliği Olan Notebooklarda Çalışabilmek

    Yapılacak olan işlem süreçlerinizi sanal klavye özelliği ile dokunmatik ekranlı notebooklarda sağlayabilirsiniz.

 

App-in-app Teknolojisi

    Bu özellik pek çok adımda sizlere işlevsel sonuçlar almanıza yardım edecektir. Bu uygulamalar ihtiyaçlar doğrultusunda zenginleştirilebilmektedir. Çok fonksiyonlu olması ile yeni özellikler eklenebilir ve düzenlenebilir. En sık kullanılan işlemlerinize anında ulaşım sağlanabilir, ana ekranınız üzerinde görüntüleme sağlayacak olan widget yardımları ile hızlı erişim sağlayabilmektesiniz.

 

Satış Stratejileri Hızlıca Uygulanmaktadır

    Logo J-Platform ile işlemlerinizi gerçekleştirirken satış stratejilerinizi de geliştirebilirsiniz. 

Zamanında teslimat

Esnek fiyat ve promosyon tanımları ile satıcı takipleri planlamaları

gibi pek çok alanda tüm işlemlerin kolaylaştırılması sağlanmaktadır. Logo J-Platform ile satış verimlilikleri artırılmaktadır. Hazırlanmış olan pek çok esnek kampanya ile yönetim sağlanabilmektedir.

    Logo J-Platform ile tek merkez üzerinden tüm masraflar da görüntülenmektedir. 

 

Bütçe Yönetimlerinde Etkinlik

    Öncelikle Logo J-Platform modülü inşaat sektöründe yoğun olarak kullanımı sağlanan diğer yazılım çözümleri ile (Primavera ve MS Project gibi) entegre olarak ilerleme sağlamaktadır.  

    Bütçe yönetimi modülü ile Logo J-Platform her bütçe için; gelir, nakit giriş - çıkış gibi pek çok tanımlama sağlanabilmektedir. Bütçeleme süreci içerisindeki tüm ödeneklerin takibi ve belli bir organizasyonel birime ödenek tahsisi arayüzler üzerinden kolayca gerçekleştirilir. 

 

Mevzuata ve Uluslararası Muhasebe Standartlarına Uyumlu Çalışma Süreci

    İstenilen bir döneme ait olabilecek tüm finansal ve mali raporlamaları Logo J-Platform ile gerçekleştirebilirsiniz. Finansal ihtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirmeler sağlayabilirsiniz. 

 

Logo J-Platform ile e-Dönüşüm

    Faturalarınıza elektronik ortamda düzenleme ve oluşturma imkanını sunan e-dönüşüm, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından belirlenen standartlara uygun olarak gerçekletirilen Logo J-Platform e-dönüşüm modülleri ile maliyet ve hız anlamında pek çok avantaja sahip olacaksınız. 

    Logo J-Platform modülü aracılığı ile e-fatura ve e-arşiv faturaları GİB e gönderilebilmektedir. Gönderilen bu faturalar sistemlere aktarılarak hızlı iletimi sağlanmaktadır.

Paylaş: