Logo Yazılım Tiger Enterprise Nedir?

Tiger Enterprise orta ve büyük işletmelerin sıklıkla başvurduğu bir üründür. Özellikle üretim, dağıtım ve satın alma gibi faaliyetlerini geliştirmiş işletmeler için verimliliği neredeyse iki katına çıkartacak bir çözüm. Tiger Enterprise üretim, dağıtım ve satın alma gibi faaliyetlerin doğrudan etkileyen finans, planlama ve insan kaynakları gibi şirket detaylarına da hızlı erişilebilirlik ile siz değerli müşterilerine sunuyor. Bu sayede masraflarınızı en aza indirirken zamandan da tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Tiger Enterprise geniş kullanıcı kitlesiyle işletmelere mükemmel hizmet vermeye devam ediyor. E fatura hizmeti de sizlere bu alanda destek olmaya özen gösteriyor.

Kısaca Tiger Enterprise nedir sorusuna cevap vermek gerekirse;

Logo yazılım ile Tiger Enterprise; işletmenizin tüm ihracat, ithalat ve üretim verilerini bir ekranda toplar. Tiger Enterprise çözümü sayesinde bir ekrana toplanan tüm verilerin analizi hızlıca gerçekleştirilir ve toparlanan bu verilerin etkilediği bir çok veriye finans, planlama ve benzeri kolay erişim sağlar. Bu sayede diğer işletmeler ile rekabet halindeyken zamandan ve masraftan tasarruf eder gelişmenize ve büyümenize ekstra bir sermaye ortaya çıkmış olur.

Tiger Enterprise Kullanıcılarına Ne Gibi Çözümler Sunuyor?

İşletmenizin tüm verilerine hızlı ve sadeleştirilmiş bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyor.

İşletmenizin planlama ve kontrolünü desteklerken birden çok lokasyonda hizmet sağlayan şirketlere de ekstra çözüm yolu açıyor.

İşletmenizin verilerinin çıkışını kolaylaştırmakla birlikte aynı işlemi karşı taraf için de kolaylaştırarak veri alışverişine olanak sağlıyor.

Elbette her işletmenin ihtiyaçları ve beklentileri aynı değil. Tiger Enterprise çözümü de bunun için işletmeler tarafından geliştirilebilir ve farklı hizmet türlerine hızlıca uyarlanabilmektedir.

İşletmesi her geçen gün gelişen ve sürekli şekilde veri depolayanlar için veri üzerinde yüksek performans sağlayarak arşivleme çözümü.

İşletmeniz büyük ve kapsamlı bir firma ise ve bir çok şubeniz varsa, tüm şubelerinizin kontrolünü bir ekranda oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Tiger Enterprise sayesinde şubelerinizde ortaya çıkan sorun ve sorulara hızlı çözümler geliştirerek işinizi güvenli hale getirebilirsiniz. 

İşletme ve şirketlerin kendilerine ait olarak geliştirilen yazılımlara tam entegre edilebilir olması sayesinde ekstra bir kolaylık.

İşletmenizin veya şirketinizin uluslararası yapmış olduğu tüm ihracat ve ithalatlar için hızlı raporlama ve yabancı dil çözümünü de Tiger Enterprise çözümünde bulabilirsiniz. 

Tiger Enterprise kolay anlaşılabilir arayüzü ve adım adım geliştirmeleriyle kullanıcı kolaylığı.

İşletmenizin verilerini depolarken tüm işlemler için ekstra bir tarihçe oluşturması.

İnternet üzerinden kolay erişime olanak sağlaması.

Mobil ürün ve teknolojileri %100 şekilde desteklemesi.

Kendi içerisinde kullanım imkanı sağladığı SQL kodları.

Tiger Enterprise işletmenizi bir adım öne taşıyın.

Paylaş: