LOGO Yazılım gelişmiş teknoloji sistemleri ile kullanıcılarının işlemlerinin adım adım ilerletilmesine destek vermektedir. LOGO Yazılım üretim gösterdiği çözüm, hizmet ve proje destek çalışmaları ile yazılım sektöründe oldukça hızlı ve sistemli gelişmeler göstermektedir. İşlemlerinin güvenli ve tasarruf odaklı ilerleme göstermesine destek olacak pek çok ürün geliştirmiştir. Çözümlerin ele alınıp incelenmesinde öne çıkan pek çok nokta mevcuttur. İhtiyaç odaklı olması, gelişim aşamalarında güncelleme istenmesi, taleplerin değerlendirilmesi bunlardan birkaçıdır.

 

LOGO Yazılım Çözümleri

LOGO Yazılım çözümleri e-Devlet, ERP, Kobi, İnsan Kaynakları olarak değerlendirilebilmektedir. Bulut bilişim sistemleri içerisinde yer alan verilerin işlemlenmesinde pek çok avantajı bizlere sunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile işlem süreçlerinde dijital dönüşüm sistemlerini düzenlemektedir. Dijital dönüşüm e-Fatura, e-Arşiv, e-Mutabakat işlemlerinin dijital ortamda işlemlenmesine yardımcı olmaktadır.

 

Dijital Dönüşüm Sistemleri Nedir?

Dijital dönüşüm verilerin dijital ortamda işlemlenmesini ele almaktadır. Alanında uzman ekibimiz olan LOGO Yazılım ile dijital dönüşüm hizmetlerinin incelenmesi mümkündür. LOGO Yazılım ekibi olarak gerekli işlem veri analizleri yapılarak gerekli güncelleme sistemlerini kurmaktayız. e-Çözümler olarak adlandırılan elektronik çözümler Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından denetlenmektedir.

 

e-Çözümlerin Avantajları Nelerdir?

e-Çözümler, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartların ele alınıp işlemlenmesine yardımcı olan, e-Arşiv, e-Fatura ve e-Defter uygulamalarının kullanılmasına destek olan hizmetlerdir. Maliyet ve hız tasarrufu sunarak etkin bir şekilde işlemlerin ilerletilmesine destek vermektedir. İş gücü, tasarruf, çevre dostu hizmetlerin oluşması ile gerekli işlem adımlarında verimlilik sağlanmaktadır. 

 

e-Fatura Nedir?

e-Fatura elektronik fatura anlamına gelmektedir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara göre hizmet adımları sağlanmaktadır. Bu adımların incelenmesi ile sistemler geliştirilmektedir. Elektronik ortamda faturaların oluşmasını ve iletilmesini sağlamaktadır. Elektronik belgelerin düzenlenebilmesi kağıt ve boya masraflarının yanı sıra arşivlenme sorunlarının da önüne geçmiş olmaktadır. Kağıt fatura ile aynı hukuki geçerliğe sahip olmakla birlikte faturaların düzenlenmesi pek çok adımın bir arada değerlendirme sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Yüksek hız düşük maliyet dengesinin kurulmasına yardımcı olurken faturaların basımı, gönderilmesi ve saklanması da avantajları beraberinde getirmektedir. 

 

Siz de e-Çözümler ayrıntılı bilgilendirmeler almak için alanında uzman kadromuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: