Logo Yazılım E Mutabakat Nedir?

Logo yazılım E - Mutabakat diğer  " e " çözümleri gibi hayatımızı ve işletmemiz bazında gerçekleşen işlemleri kolaylaştırmak için geliştirilmiş bir uygulamadır. E - Mutabakat her hangi bir oluşumun ( hizmet, geliştirme ve daha bir çok alış veriş tabanlı işlem gerektiren firmalar ) alım satım işlemleri gibi işlemleri detaylı, hatasız, kolay, güvenilir ve en önemlisi hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. E - Mutabakat aslında müşteri ile satıcının arasında ki güvenlik duvarı olarak da tasvir edilebilir. E - Mutabakat ile tüm işlemler %100 güvenli şekilde ilerlerken gereksiz yere vakit de kaybetmemiş olursunuz.

E - Mutabakat Nedir

E - Mutabakat; bir şirketin, işletmenin ya da firmanın müşterisine karşı sunmuş olduğu güvenlik hizmetidir. Tüm hesap, fatura ve tutar detayları elektronik ortamda E - Mutabakat uygulaması üzerinden hesaplanarak alacak - borç gibi verilerin sağlıklı şekilde iki tarafa ulaştırılması da sağlanır. 

E - Mutabakat sadece bir uygulama da değildir. Benzeri işlemleri gerçekleştirebilmek için İnternet üzerinde BA Mutabakat - BS Mutabakat ve Cari Hesap Mutabakatları üzerine geliştirilmiş web site tasarımları da yer almakta. 

E - Mutabakat tüm bu işlemler için sizleri yormaz. Sistem içerisine gelen her türden dosyayı kendisi ayıklar ve verileri buna uygun şekilde hesaplamaya koyulur. Bunun yanı sıra kontroller bittikten sonra da müşteri ile satıcının iletişim kurmasını kolaylaştırır. E - Mutabakat tüm işlemleri kolaylaştırdığı gibi yetkili şirketi işlem detayları hakkında bilgilendirir ve asistanlık görevlerini de yerine getirir.

E - Mutabakat' ın Sunmuş Olduğu Kolaylıklar

E - Mutabakat ile tüm zaman işlemleriniz tek bir noktada toplanır ve müşteri ile satıcı arasında köprü görevi görür.

İşlemleriniz ve borç ödemelerinizi kolaylaştırır.

E - Mutabakat çözüm odaklı uygulama, web üzerinde yer alan BA Mutabakat - BS Mutabakat ve Cari Hesap Mutabakatlarını da içerisinde barındırır.

E - Mutabakat sayesinde analiz ve dönem hesaplamaları kolaylaşır.

E - Mutabakat sayesinde tüm işlem ve verilerinizi her zaman her yere yanınızda götürebilirsiniz. İnternet alt yapısı sayesinde hızlı erişim imkanı sağlar. E fatura hizmeti ile de kullancılarımız ek olarak süreçlerine hız ve verimlilik getirmektedir.

Paylaş: