Tiger 3 ERP Çözümleri

Tiger 3 ERP Çözümleri kullanıcılarına; kişiselleştirilebilir bir masaüstü , ürün içi arama motoru gibi özellikleri sunmaktadır. 

 

Tiger 3 ERP Çözümleri ölçeklenebilir, geliştirilebilir ve güvenilir bir yapıya sahiptir. Sahip olduğu yapı da ihtiyaçlara uyum sağlamaktadır. Etkin süreç yönetimi ile veri işleme süreçlerinde yer alan hataların azaltılmasına yardımcı olmaktadır. Ek olarak çalışanların karar alma sürecinde bilgiye anında ulaşmaları, hızlı bir entegrasyon kurmaları için bir çok faydayı işletmelere getirmeleri gerekmektedir.

 

Tiger 3 ERP Çözümleri ile Sizlere Sunulan Özellikler Nelerdir?

Kişisel bir masaüstü oluşturulabilmektedir.

    Program sizlere masaüstü önerileri sunmaktadır. Ancak siz istediğiniz zaman sadece kullanacağınız işlemlerinizi içeren bir masaüstü planı oluşturabilmektesiniz. Hazır olan masaüstlerinden birini değiştirebilir, kişiselleştirebilirsiniz. Ek olarak en sık kullanacağınız işlemlerinizi de masaüstlerinde toparlayabilmektesiniz.

 

App-in-app Teknolojisi

    Uygulamalarınız ihtiyaçlarınız doğrultusunda ele alınarak zenginleştirilebilmektedir. Ürün içinde yer alan standart özelliklerin yanı sıra widgetler ile de ek özellikerin indirilmesi işlemlerinizin ilerleme göstermesi adına önemli bir etmen olarak karşımıza çıkmaktadır. Çok sık kullanılan widget lar ele alınarak ulaşımını hızladırmak için ekran üzerinde görüntülenmektedir. 

 

Sanal Klavye Desteği ile Tablet Özelliği Olan Notebooklarda Çalışmak

    Sanal klavye özelliği ile notebooklarda çalışmak, işlemleri ilerletmek oldukça kolaydır. 

 

Sihirbazlar

    Bazı işlemleri sıraya koymak istiyor, bir düzenleme kurmak istiyorsanız burada sihirbazları kullanabilmektesiniz. Sihirbazlar ile günlük kurulum işlemlerini tamamlayarak izlemek istenen tüm işlemleri yürütebilirsiniz. 

    Kurulum sihirbazları sizlerin kurulum aşaması için düzenlediğiniz adımları dikkate alarak oluşturmaktadır. Firma ve dönem açma işlemleri, kullanıcı ve ambar tanımları gibi sayfalar ekrana gelerek kolay bir şekilde kurulum sağlanabilmektedir. 

 

Kayıtlar Arası Hızlı Geçiş Süreci

Alt menülerde yer almış olan ok simgelerini kullanarak kayıtlar arasında geçişleri sağlayabilirsiniz. Bu hızlı geçişler ile hızlı ve etkili işlemlerinizi geliştirmiş olabilmektesiniz.

 

Uygun fiyatlandırma ve zamanında teslimat ile müşteri ilişkilerinizi arttırabilirsiniz.

Teslimat sürecinin sorunsuz ve kısa sürede olması müşteri memnuniyetini artıran önemli bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Tiger 3 ERP Çözümleri  ile ; stok, sipariş, irsaliye ve müşteri borç bilgilerinin güncel takibini kurabilirsiniz. 

Müşterileriniz için en doğru ürünü bulma ve uygun bir fiyatlandırma ile onları sunmak oldukça büyük avantajları sizlere sunmaktadır. Müşteri bilgilerini ve ilişkilerini tarih bazlı inceleyebilirsiniz. İşletmelere özel şablonlar oluşturarak teklifleri sunabilirsiniz. Kampanya stratejileri sunarak satış hedefleri belirlemenize katkı verebilirsiniz. 

Tiger 3 ERP Çözümleri ile Türk Ticaret Kanunu yükümlülükleri kapsamında istenilen döneme ait TFRS standartlarına uygun finansal ve mali raporlamalar yapılmaktadır. Bu 

 

Dış Ticaret

    Dış ticaret modülü, işlemlerin verimli ve yasal sürece uygun bir şekilde ilerlemesi adına önemlidir. Tiger 3 ERP Çözümleri ile muhasebe, finans, satın alma, satış ve dağıtım gibi süreçlerle uyumlu ve entegre takip sağlanabilmektedir. Tüm ihtiyaçlara uygun entegre çözümler ile işlemleriniz güvenli bir şekilde sürdürülmüş olmaktadır.

Paylaş: