Logo Yazılımda Kobi Çözümleri

Logo yazılım olarak güncel sistemlerimiz ile sizlerin işlemlerine kolaylık getirmek adına alanında uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Süreç değerlendirmede, yönetmede kullanıcılarımızın ihtiyaç duyduğu alanlara yönelik çalışmalar düzenlemekte, hizmet geliştirmekteyiz. 

Kobi Çözümleri kullanıcı işlemlerine zenginlik katarak süreci şekillendirmek adına en önemli noktadır. 

Kobi Nedir?

Kobi açınımına baktığımızda “Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler” anlamını taşımaktadır. Kobiler mikro, küçük ve orta ölçekli olarak tanımlanmaktadır. Bu işletmelerin birbiri ile entegrasyonun kurulması, sistemsel işlemlerinin düzenlenmesi adına logo yazılım kobi çözümleri ön plana çıkmaktadır.

Kobi Çözümleri Önemi Nedir?

Logo yazılım hizmetlerinden Go 3 entegre olma ve etkileşim kurma niteliği yüksek yapısı ile sistemler arası işbirliğine sahip olmaktadır. Süreçler ve işlemlerde hızlandırmanın yanında verimlilik de esastır. Sistemler;

  • Dağıtım
  • İnşaat
  • Eğitim
  • Tekstil
  • Medya

Sağlık olarak ifade edilebilmektedir. GO 3 hizmetine ek olarak Logo Start da etkileşimi sürdürmek ve kullanıcılarına avantajlar sunma konusunda önemli bir konuma sahiptir. Karmaşık işlemleri düzenleme anlamında hizmetler sunmaktadır. Ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak sizlere alanında uzman kadromuz kobi çözümleri konusunda destek sağlamaktadır. Entegre hizmetlerden olan e fatura ve e arşiv fatura ile süreçler düzenlenmektedir. 

 

E Fatura ve Kobi Çözümleri

E fatura hizmeti süreç içerisinde elektronik fatura oluşumu ve gönderimi konusunda önemli bir konuma sahiptir. E fatura oluşturulması ve iletimi yanında güncelleme imkânı da verilerek aktif bir süreç değerlendirilmesi sağlanmaktadır. Kayıtların kontrol altında tutulması ve güvenilirlik alanını koruma alanında e fatura hizmeti sizlere süreç işlem kolaylığı sunmaktadır. E fatura hizmeti nedir? sorusuna

 

Paylaş: