Logo Yazılım Sanal POS Nedir?

Logo yazılım Sanal POS ile işlemlerinizi etkili bir şekilde ilerletmek mümkün olmaktadır. E dönüşüm hizmetleri ile günümüzde pek çok işletme yeni düzenlemelere gitmiştir. Bu oluşumlar ile daha etkili süreçler ortaya konmakta, projeler geliştirilmektedir.

Sanal POS ve E Ticaret Arası İlişki Nedir?

Ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri çözüm ortağı olan logo yazılım ile e ticaret hizmetleri gelişmekte ve bu durum sanal ortamda satış işlemlerinin yapılması sağlanmaktadır. E ticaret ile kontroller sağlanmakta, stok miktarları görüntülenmektedir. Anlık muhasebe takipleri ile veri akışları kontrol altına alınmış olunmaktadır. Web sitelerinize uygun satışları düzenlemek ve hizmetlerarası entegrasyonu kurmak olanaklı olmaktadır. Farklı ürünlerin incelenmesi ve satışı da artış göstermektedir. Bu durumda e fatura, e arşiv fatura ve e defter gibi hizmetlerin de sürece dahil olması işlemleri kolaylaştırmaktadır.

E fatura hizmeti ile kullanıcılar elektronik ortamda fatura oluşturma, saklama ve iletme imkanını elde etmektedirler. Veri korunumu sağlanmakta, güvenli platformlar arası iletim sağlanabilmektedir. Satımı yapılan veya alınan ürünlerin faturalarını e arşiv fatura ile saklayabilmektesiniz. Logo yazılım işlemlerinizde sizlere gerekli yardımı sunmaktadır. İnternet üzerinden satış işlemlerinin gerçekleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Satış işlemleri hızlı zaman diliminde ve adım adım gerçekleştirilmektedir. Zaman tasarrufu sağlanmış olunur ve müşteri memnuniyeti de ön planda tutulmaktadır. Firmaların pazarlama alanı genişlemiş, yaygınlaşmalar sağlanmıştır. Müşterilerden alınan talepler değerlendirilerek süreç ileriki dönemlere göre değişme ve gelişmeye tabi tutulmaktadır.

Sanal POS Onayı Almak İstiyorum

Sanal POS onayının gerçekleştirilmesi için e ticaret sitenizde olması gereken pek çok nokta mevcuttur. Şirket sahibi olmayan kişiler maalesef alım yapamamaktadır.

Sitelerden satın alma adımlarının yürütecek olan müşterilerin kişisel verilerini güvende tutmak amacı ile 128-256 bit SSL sertifikasının e ticaret sitesinde yer alması gereklidir. Kredi kartı ile ödeme durumu ortaya çıktığı anda güvenlik durumu ilk önem kazanan noktadır.

Satışı yapılacak olan ürünlerin belirtilmesi gerekir.

Bankalardan onay alımının sağlanması gereklidir. Onayın sağlanması adına sitelerden üyelik sözleşmesi, satış sözleşmesi, mesafeli sayış sözleşmesi ve iade-iptal sözleşmeleri gibi gerekli belgelerin alınması gereklidir.

 

Paylaş: