LOGO Yazılım Proje Çözümleri

Proje çözümleri yazılım süreçlerinde büyük önem taşımaktadır. Sistemlerin günümüz işlemleri ile uyumunu sağlayan çözümleri ile LOGO Yazılım olarak pek çok sistemsel çözümü size sunmaktayız. LOGO Yazılım geliştirdiği çözümler ile pek çok alanda uzman olan ekibi ile sizlerin ilerleme süreçlerine kaynaklık edecektir.

 

LOGO Yazılım Çözümleri Nelerdir?

LOGO Yazılım çözümleri ile sizlere danışmanlık, destek ve entegrasyon kurmaya özen göstermekteyiz. LOGO Yazılım çözümleri sistemlerin günümüz hizmetlerle entegre ilerlemesine destek olmakla beraber süreç analizlerini gerçekleştirmelerine katkı sunmaktadır. Bu çözümlerden birisi de proje çözümleridir.

LOGO Yazılım proje çözümleri ile proje bazlı girişim hizmetlerinde bulunmak isteyenler ve ihtiyaçlarının farklılığından ötürü karşılık bulamayanlar pek çok imkandan yararlanabilmektedir. Pek çok alana yönelik ihtiyaçları analiz ederek süreç içerisinde sistemsel ilerlemeyi gerçekleştirebilen LOGO Yazılım Proje Çözümleri ile siz de ihtiyacınıza yönelik gelişim süreçlerini sağlayabilirsiniz.

 

LOGO Yazılım Proje Çözümleri Hakkında

LOGO Yazılım proje çözümlerini iki kategoride ele almak mümkündür. Bunlardan ilki hazine yönetimi bir diğeri ise B2B yönetimi olmaktadır. Hazine yönetimi sistemleri finansal işlemlerinizin yapılmasında sizlere gerekli imkanları tanımaktadır. B2B yönetimleri ise kesintisiz işlemlerin hem sipariş hem de tahsilat yönetimlerinde sizlere gerekli süreç desteğini sağlayacaktır.

 

Hazine ve B2B Yönetimi Avantajları

Finansal işlemlerinizde gerekli kolaylık ve süreç analizlerini sizlere sunan Hazine Yönetimi ile anlık bilgilerin bankalardan alınması ve işlemlenmesine katkı sunulmaktadır. ERP sistemleri ile entegre ilerleme sağlanmaktadır. Bu şekilde verilerin bir merkez içerisinde yer alarak işlemlenmesi ve görüntülenmesi esastır. Anında kontrol ve iletim sağlanmaktadır. Farklı bankalardan ödeme sağlansa bile tek bir noktadan iletim ve kontrolü değerlendirilmektedir.

B2B yönetiminde ise sipariş girişlerinin bayi ve merkez ile birlikte yapılması sağlanır. Hazine yönetiminde olduğu gibi ERP sistemleri ile tam entegrasyonunun olması anında ve tek merkezden iletimin kurulmasına olanak vermektedir. Özelleşmiş süreçler ve gelişmiş altyapı hizmetleri sayesinde olabilecek sorunlar minimalize edilerek süreç analizleri yapılmaktadır. Sipariş onay mekanizmasını ve raporların hazırlanmasını kolaylaştırmaktadır.

 

Alanında uzman ekibimiz ile LOGO Yazılım olarak gerekli sistemsel ilerleme ve gelişmeler için sizlerin yanınızda olmaktayız.

Paylaş: