LOGO Yazılım İşlem Adımları

LOGO Yazılım işlem süreçlerinin ilerlemesinde pek çok çözüm, hizmet ve destek ön plandadır. Çözümlerin ilerleme göstermesinde önemli bir role sahip olan LOGO Yazılım ekibimiz ile sizlere gerekli değerlendirme ve bilgilendirme akışlarını sunmaktayız. 

LOGO Yazılım işlem süreçlerinde pek çok adım ön plana alınmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz ile sizlere gerekli bilgi akışlarını sunmaktayız. Sorunların ele alınması ve değerlendirilmesinde önem arz edecek olan durumların analizlerini yaparak olası sorunlara karşı önceden çözüm geliştirmekteyiz.

 

LOGO Yazılım Çözümleri

LOGO Yazılım çözümleri ile işlemlerinizi ilerletmeniz büyük avantajlar sunmaktadır. Çözümler teknolojik gelişmelerin ilerletilmesi ve süreç boyunca ilerleme göstermesi için önemli adımları içermektedir. KOBİ, ERP, İnsan Kaynakları, İş Analitiği ve İş Akışı Çözümlerine ek olarak e-Devlet Çözümleri ile sistemlerinizi güncel bir şekilde tutmanız ve süreç ilerlemesini sağlamanız önem taşımaktadır. 

 

LOGO Yazılım Çözümleri Avantajları

KOBİ ve ERP Çözümleri ile tek merkez üzerinden işlem süreçlerini sürdürmeniz büyük önem taşımaktadır. Tek merkez üzerinden yönetim ağını kurmanız işlemlerin takip edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Entegrasyonların kurularak sistemlerin işlemlenmesi mümkündür. LOGO Yazılım Çözümleri birbiri ile etkili entegrasyonlar kurarak süreç boyunca gerekli müdahale adımlarını sizlere sunabilmektedir.

Tek merkez üzerinden etkileşim ağı sunarak veriler arası entegrasyonları oluşturmaktadır. Ek olarak insan iş gücünün düzenli ve her alanda kullanımı, iş akışı çözümlerinin iletilmesi gibi konularda da destek vermektedir. Elektronik ortamda oluşturulan çözümleri ile güvenilir ve tasarruf odaklı işlemlerin yapılması da hedeflenmektedir.

 

e-Fatura ve e-Devlet Çözümleri

e-Devlet çözümleri e-Arşiv, e-Defter ve e-Fatura olmak üzere pek çok işlem süreçlerini barındırmaktadır. e-Fatura elektronik fatura anlamına gelen ve işlemlerin online platform üzerinden iletimini sağlayan sistemdir. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere bu sürecin kullanımı hakkında bilgilendirme akışlarını sunmaktayız. e-Fatura ile online fatura oluşturabilir, güncelleyebilir, iletimini sağlayabilirsiniz. Depolama, baskılama gibi fiziki problemlere karşı önlemleri de alan e-Fatura ile rahatlıkla işlemlerinizi ilerletmeniz mümkündür. 

e-Devlet çözümleri ile süreç boyunca önemli işlemleri sağlamanız mümkündür. e-Arşiv ile fiziki depolama problemlerinize çözüm bulunarak e-Fatura mükellefi dışındakilere de e-Arşiv fatura gönderimini sağlamanız mümkündür. Ayrıntılı bilgi almak ve çözümler hakkında değerlendirme sağlamak için bizlerle iletişime geçiniz.

    

Paylaş: