LOGO Yazılım İnsan Kaynakları Çözümleri

LOGO Yazılım hızlı gelişim gösterdiği IT sektöründe pek çok işlemin süreç içerisinde adım adım yapılmasına katkı vermektedir. LOGO Yazılım oluşum göstermiş olduğu yazılım çözümleri ile pek çok sektörde yer edinmiş olan iş koşullarını düzenlemek için gerekli süreç analizlerinde sizlere katkı vermektedir. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere işlemlerinizi yürütürken bilgilendirme sunmaktayız.

 

LOGO Yazılım insan kaynakları çözümleri ile insan kaynağının en verimli şekilde çalışmasına destek olunması amaçlanmaktadır. İşe alım süreçlerinden değerlendirme aşamasına kadar pek çok alanda ön plana çıkan insan kaynakları çözümleri ile hızlı ama verimli bir şekilde işlemlerin yapılması sağlanmaktadır. Bu alanda LOGO Yazılım tek bir merkez üzerinden topladığı veriler ile kullanıcılarının işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde yönetmelerine katkı sunmaktadır. LOGO j-HR, LOGO Tiger 3 ve LOGO Bordro+ çözümleri ile insan kaynakları alanında ilerleme gösterebilirsiniz.

 

LOGO j-HR Avantajları Nelerdir?

LOGO j-HR ile ile herhangi bir mekan ve zaman kısıtlaması olmaksızın ekipçe veya bireysel çalışma imkanlarına sahip olmaktasınız. Sistemlerin etkileşimli bir şekilde iletiminin sağlanması ve web tabanlı sistemi ile yönetimsel kolaylık sağlanmaktadır. Entegre çözümler ile işlemlerin ilerletilmesi de kolaylaşmaktadır. e-Fatura, e-Arşiv gibi e-Devlet çözümleri ile kolaylıkla fatura oluşturmak, iletmek mümkündür. Alanında uzman kadromuz ile sizlere gerekli iletim ve düzenleme süreçlerini sağlamamız mümkündür.

 

LOGO Tiger 3 Avantajları Nelerdir?

LOGO Yazılım Tiger 3 her işletmeye uygun, kapsamlı entegrasyon ve web tabanlı yapısı ile tüm çalışan bilgilerini tek bir noktadan ilerletmeye olanak vermektedir. Özlük işlemlerinde zaman tasarrufu kazandırılmaktadır. Tüm bilgilerin kayıt altında tek merkezde bulunulması ile sistemsel güvenlik ve kolay etkileşim sağlanmaktadır. Eşgüdümlü hareket imkanı sağlanmış olunmaktadır.

 

LOGO Bordro Plus Avantajları Nelerdir?

İnsan kaynakları bordro işlemleri verimli ve güvenilir biçimde ilerleme sağlanabilir. İlgili kurumlarla hızlı ve etkili iletişim sağlanmaktadır. Bordrolar personele hızlı bir şekilde iletilmektedir. Bordrolar e posta ile iletimi sağlanmaktadır. İşe alım süreçlerindeki standardizasyonu ile sistemsel ilerleme sağlanmaktadır.

 

LOGO Yazılım çözümleri ile işlemlerinizi ilerletmek için pek çok avantajlar sizleri beklemektedir.

Paylaş: