Logo Yazılım ile Süreç Takibi

Logo yazılım olarak kullanıcılarımızın süreç analizlerine destek olmakta, işlemlerini ilerletmelerine destek vermekteyiz. Süreç içerisinde oluşum gösterebilecek her türlü durumları düşünmekte ve hizmetlerimizi bu bağlamda değerlendirmekteyiz.

 

ERP Yazılımları ile Süreç Değerlendirmesi

ERP yazılımları merkezi sistem esaslı ilerleme gösteren oluşumlardır. ERP çözümlerini tasvir edersek; her şirkette her birimin pek çok sorumluluğu bulunmaktadır. Bu birimlerin birbiri ile etkileşimli bir şekilde ilerlemesi gerekmektedir. Aksi durumlarda olumsuz sonuçlar ortaya çıkması durumunda sistem işleyişi de aksamaktadır. ERP yani Kurumsal Kaynak Planlama tüm paydaşların tek merkezden iletilmesini esas almaktadır. Tüm kaynaklar kontrol edilmekte, hatalar minimalize etmekte, maliyet tasarrufu da elde edilmektedir.

 

  • Kolay
  • Pratik
  • Uygun maliyetli
  • Etkin Yönetim

 

Temel yapılarını oluşturmaktadır. Karmaşık iş süreçlerini düzenlemek esastır. ERP çözümlerini tercih etmeniz için nedenler çeşitlidir.

 

E Devlet Çözümlerinde Logo Yazılım

 

Logo yazılım Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından düzenlediği tebliğler ile e fatura , e arşiv kullanımına ilişkin esasları belirlemiştir. E Dönüşüm süreçleri ve verilen zorunluluklar durumu da değerlendirilerek kullanıcılarımız e fatura hizmeti başta olmak üzere pek çok hizmetten yararlanabilmektedirler. GİB e fatura ve e defter çözümleri ile logo yazılım olarak ihtiyaç odaklı ilerleme göstererek süreç analizinize katkılar sunmaktayız.

 

Logo yazılım çözüm ortağı olan ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak e devlet çözümleri ile işlem kolaylığı sunmaktayız:

 

  1. Logo çözümleri ile doğrudan bağlantı kuran
  2. Tam entegrasyonlu
  3. Birden fazla şirket ve maliyet merkezi ile çalışma
  4. Güvenli veri etkileşimi, hızı ve tasarrufu
  5. Yaygın iş ortağı ağı ve kesintisiz destek sunarak, sistemleri olumsuz olarak etkileyebilecek durumları minimalize etmiş olmaktadır. 

 

E Fatura Nedir?

E fatura elektronik ortamda hazırlanan ve geliştirilen faturadır. Kağıt fatura ile aynı hukuki geçerliliklere sahip olmakla birlikte hız ve tasarruf sağlamaktadır. Süreç ilerlemesi gelişim ve değişim ile sağlanmaktadır.  Güncelleme imkanlarına olanak sunan e fatura hizmeti ile eskiden kaydetmiş olduğunuz faturalarınız üzerinde çalışmalar yapabilir, güncellemeler gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak alanında uzman kadromuz ile sizlere gerekli destek hizmetlerini sunmaktayız.

Paylaş: