Logo Yazılım ile SaaS Önemi

Ekol bilişim ve danışmanlık hizmetleri çözüm ortağı olan logo yazılım ile işletmelerinizin yaptığı her türlü çözüm süreçlerinde uzman kadromuz ile yanınızda olmaktayız. İşlemlerinizin sistemler arası uygunluğu önem taşımaktadır. Aynı platform üzerinde hızlı etkileşim odaklı gerçekleştirilen işlemler ile pek çok sorun hızlı bir şekilde çözümlenmektedir.

 

SaaS Nedir? Ne İçin Kullanılır?

SaaS  yazılımları servis sağlayacılar tarafından sunulan yazılımlardır. Yazılımların son kullanıcılara sunulmasına yardımcı olan birim teknolojisidir. Şirketlere ya da bireylere ihtiyaçları doğrultusunda kullanımını sağlamakta ve bu durumdan ötürü daha az maliyet teşkil etmektedir. 

 

SaaS Özellikleri Nedir?

  • Yerinde destek maliyeti azdır.
  • Kullanılan süre ve kullanan kullanıcı kadar ödeme yapılarak maliyet azaltılmaktadır.
  • Merkezi güncelleme ve merkezi güvenlik uygulamaları ile kolaylıklar gelmektedir.
  • Karmaşık teknolojiler çözümlenmektedir.

 

Entegre Çözümlerin SaaS Yazılımlarındaki Önemi Nedir?

 

E dönüşüm hizmetleri ile kullanıcılarımız son teknolojide yer alan etmenlere sahip olarak hızlı etkileşim ağında yer alabilecektir. Teknolojinin gelişmesi ile her geçen gün dijitalleşen dünyamızda yenilikler yerini almakta ve süreçte pek çok değişmeler meydana gelmektedir. Kağıt israfı, iş ve zaman gücü alanında yapılan değişmeler ile tasarruf kazandırmaktadır.

 

E Fatura’ nın Hizmetler İçindeki Önemi Nedir?

 

E fatura elektronik ortamda hazırlanan fatura anlamına gelmektedir. Dijital ortamda faturaların kesilmesi e fatura gönderilen mükelleflere tekrar kağıt fatura göndermenize gerek kalmamakta bu durum da maliyet anlamında işletmelere büyük avantajlar getirmektedir. Postalama ve depolama maliyetini de azaltan e fatura hizmetleri ile diğer entegre yazılımlar arası etkileşim de sağlanmış olunmaktadır. Bu durumda entegre çözümlerden e defter hizmeti de sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

 

 

E Defter Hizmetinin SaaS Yazılımlarındaki Yeri Nedir?

 

Türk Ticari Kanunu’na göre tutulmasının zorunlu olduğu defterlerde yer alan bilgileri kapsayan elektronik kayıtlar bütünü olarak adlandırılmaktadır. Kayıt altına alma ve arşivleme olanakları gelişmiş olan e defter hizmeti ile e fatura hizmetine büyük avantajlar kazandırılmış olunmaktadır. E fatura ile aynı avantajlara sahip olmakta; kayıt, depolama ve israf alanlarında büyük katkılar getirmektedir.

 

Hizmetlere erişim sağlamak ve ayrıntılı bilgilendirmelerimizden uzman kadromuz aracılığı ile yararlanmak için lütfen iletişime geçiniz.

Paylaş: