Logo Yazılım ile Logo Tiger 3 Enterprise

Logo Yazılım hizmetleri ile büyük ve orta ölçekli işletmelerin işlem ve süreç hızlarını takip etmek, ilerletmek oldukça işlevsel olmaktadır. Alanında uzman kadrosu ile Logo Yazılım olarak sizlere gerekli veri analizlerini, süreç yönetimini ve kullanım işlemlerini sunmaktayız.

 

Logo Yazılım olarak işletmelerin son sistemlerini takip etmekte, süreç için gerekli veri kontrollerini de sağlamaktayız. Logo Tiger 3 Enterprise ile süreç kolaylığı sağlanarak üretim süreçlerinde gereki veri kolaylığı kullanıcılara sunulmaktadır. 

 

Logo Yazılım Hizmetleri 

Logo Yazılım olarak güvenli, hızlı ve sistemli bir şekilde verileri oluşturmak, analiz etmek ve gönderimini sağlamak adına hizmetler geliştirmekteyiz. Hizmetlerimiz dönem ihtiyaçları, müşteri beklentileri ve teknolojik gelişmeler ile ilerleme göstererek şekillenmektedir. 

Logo Tiger 3 Enterprise de süreç içinde gelişim ve değişim gösteren sistemlere uyum sağlayabilmektedir. Maliyet, erişim ve esnek çözüm başlıkları altında sayacağımız avantajları ile Logo Tiger 3 Enterprise’ ı daha yakından tanıyalım.

 

Logo Tiger 3 Enterprise

Yapılacak olan tüm işlemlerin hızlı ve verimli bir şekilde ilerletilmesi ile maliyet anlamında büyük avantajlara sahip olmaktadır. Birimler arasında entegrasyonu sağlarken veri, bilgi geçişlerini doğru ve güncel bir şekilde ele almaktadır. Karmaşık görünen tüm yapıları sistemsel bir hale getirerek sizlere sunmaktadır.

Tek noktadan ilerletilen süreçler ile işlemleriniz kontrol altında olmakta, karmaşalar engellenmektedir. 

Pek çok ihtiyacı analiz ederek sorunlara çözüm getiren modülleri ile Logo Yazılım büyük ve orta ölçekli işletmelere uygun olarak ERP hizmetleri sunmaktadır. ERP yani Kurumsal Kaynak Planlama işletmelerin kaynaklarını bir araya getirmektedir. Bütünleşik bir veritabanı olan ERP ile hızlı veri erişimi ve işlemlenmesi sağlanmalıdır. ERP finans, üretim, mağaza ve satış yönetimi uygulamaları başta olmak üzere pek çok uygulamayı kapsamaktadır. Pek çok sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli sistemsel donanımlara sahiptir.

Mağaza ve satış yönetimlerinde öne çıkarılan ERP çözümleri ile aynı anda farklı mağazaların stok kontrollerini sağlamanız önemlidir. Gereksiz maağza stoğu yapmanıza engel olurken aynı zamanda eksik olan noktaları tamamlamanıza destek olunmaktadır.

Logo Yazılım hizmetleri ile siz de sürecinizi etkili bir şekilde yönetin.

Paylaş: