LOGO Yazılım ile ERP Nedir?

Kurumsal kaynak planlama olarak bilinen ERP, sistemlerin hızlı ve verimli bir şekilde hizmet sunmasına kaynaklık etmektedir. Sistemlerin hızlı olması işlemlerin daha güvenilir ve anında yapılmasına olanak sağlamaktadır. Böylece işlem yapan ve mesajı alan taraflar arasında entegrasyon kurularak veri etkileşimi sağlanmaktadır.

 

LOGO Yazılım ERP Avantajları Nelerdir?

ERP tüm verileri bir arada toplayarak organizasyonu ve veri işlemlemesini sağlamaktadır. Bu şekilde tüm süreç akışları ile tek bir merkezden sağlanan iletim ile gerçekleşmektedir. Depolama ve veritabanı ağı sayesinde pek çok iş akışı süreci kolaylıkla yürütülmektedir.  

Pek çok alanda hizmet veren ERP ile kurumsal yönetim ve pek çok iş süreci de verimlilik kazanmaktadır.

 

Bulut Bilişim ve ERP

Bulut bilişim, fiziki depolar yerine internet ortamında veri bilgilerinin toplanmasına olanak sağlayan sistemlerdir. Dijital depolar sistemsel olarak verileri kaydeder ve güvenli bir platform oluşturmaktadır. ERP Çözümü ile sahip olunan işletmelerin verilerini analiz etmekte ve tüm verileri bir noktada toplamaktadır. 

 

e-Fatura ve Avantajları Nelerdir?

e-Fatura elektronik fatura anlamına gelmektedir. Elektronik ortamda dijitalleşmenin de etkisi ile depolama ve düzenleme sağlanan e-Fatura ile işlemlerinizi hızlı bir şekilde ilerletebilirsiniz. Bu hız verimlilik ve düşük iş gücünü kapsamaktadır. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere gerekli bilgilendirme akışlarını sağlamaktayız.

 

e-Fatura kullanımını günümüzde pek çok işletme tercih etmektedir. e-Fatura sistemsel etkileşimler, veri entegrasyonları gibi pek çok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlar ile hız, güvenlik ve maliyeti düzeni korunmuş olunmaktadır. Faturaların elektronik ortamda hazırlanması ve dönüşümünün sağlanarak iletilmesi için e-Arşiv Fatura da kullanılmaktadır. e-Arşiv fatura da e-Fatura gibi faturaların oluşturularak iletiminin sağlanmasına katkı vermektedir. 

 

e-Fatura ve e-Arşiv Farkı Nedir?

Elektronik fatura kullanımında faturaları hızlıca oluşturmak ve iletimini sağlamak oldukça işlevseldir. Ancak e-Fatura kullanıyorsanız yalnızca sistemde kaydı bulunan kullanıcılara bu faturaları oluşturup ilerleme gösterebilirsiniz. e-Arşiv kapsamı bu noktada daha geniştir, sistemde yer edinmemiş olsa da faturasını oluşturabilir ve ikinci nüshasını da saklayabilmektedir.

 

LOGO Yazılım olarak alanında uzman kadromuz ile sizlere işletmelerinizde destek sunmaktayız.

Paylaş: