Logo Yazılım ile ERP İşlemleri

Logo yazılım çözüm ortağı ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak sizlere pek çok alanda hizmet sunmakta ve destek vermekteyiz. Firmaların sahip oldukları tüm bilgi ve birikimleri tek bir noktada toparlaması ile işlemlerin bütünsellik kazanması, veri kayıplarının engellenmesi amaçlanmaktadır. ERP yazılımları ile bu avantaja sahip olmak mümkündür.

İşletme alanında tasarrufların sağlanması ve maliyet anlamında destek verilmesi ile de yararlı olan yazılım hizmetleri ile süreç içerisinde ilerleme sağlamanız mümkündür.

 

Neden ERP Yazılımı Kullanmalıyım?

İşlemelerin tek bir sistem üzerinde toparlanarak ilerlemesine olanak veren ERP yazılımları ile süreç içerisinde işlem karmaşıklığına son vermektesiniz. Çağa uygun ve sistemler arası etkileşime açık olan hizmetler ile herhangi bir sorun yaşamadan süreç analizinize bakmak önemlidir.

Üretim yönetimi, finans yönetimi ve malzeme yönetimi gibi pek çok alanda hizmet veren, sistemlerin birebirine entegre ilerlemesine destek olan yazılımlardır. 

 

Ek Hizmetlerin Avantajları Nelerdir?

ERP yazılımlarına ek olarak sistem ilerleyişine destek veren bir diğer hizmet ise e faturadır. E fatura hizmeti ile sürecinizi aktif olarak ilerletmek, etkileşim kurmak mümkündür. 

Elektronik ortamda fatura oluşumuna destek veren e fatura hizmeti ile fatura oluşturmanın yanında iletim ve kontrol alanında da destek almaktasınız. Logo yazılım olarak sizlere süreç boyunca gerekli alanlarda destek sunmanın yanı sıra hizmetleri kullanırken yaşadığınız herhangi durumlarda rehberlik etmekteyiz.

E fatura hizmeti ile kullanıcılarımız fatura oluşumlarını online platformlar üzerinden takip etmektedirler. Oluşum ve takipte zaman ve mekan fark etmemesi ile kullanıcıların işlemlerinin aksamamasına neden olabilmektedir. 

 

Depolama Sorunlarına SON

Oluşturduğunuz verileri ve faturları fiziksel ortamda depolamak, kağıt yığınlarını revize etmek oldukça karmaşıktır. Süreç içerisinde gerekli uygulamalar ile düzen kurulsa da e fatura hizmeti ile gönderim sağladığınız faturaların revize edilmesi ve tekrar istenildiği zaman erişilebilmesi konusunda sizlere destek vermektedir.

 

Alanında uzman kadromuz ile ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak sizlere veri oluşturma, kontrol, depolama, gönderim ve güncelleme gibi pek çok konuda hizmet vermekteyiz. Gerekli alanda destek ve görüş bildirmek adına bizlerle iletişime geçiniz.

Paylaş: