Logo Yazılım ile E Devlet Çözümleri

Logo yazılım olarak kullanıcılarımızın işlemlerini istenen düzeyde ilerletmelerine katkılar sunmaktayız. Süreç içerisinde ilerletilen tüm hizmetleri sizlerin istediği biçimde ilerletme eğilimi göstermekteyiz.

Logo yazılım olarak sunduğumuz hizmetler ile işlemlere hız ve verimlilik katmaktayız. Herhangi bir aracı kullanmadan e fatura ve e defter hizmetlerine erişim ve kullanıma olanak tanınmaktadır. Yedekleme, kayıt ve güncelleme işlemlerinde istenen düzene getirilmek mümkündür. 

 

E Devlet Çözümlerinin İşleyişi Nasıldır?

Bireylerin düşündüğü sorular arasında “E Devlet Hizmetlerinin Kullanım Amacı Nedir?” olmaktadır. E devlet hizmetleri ile adımlarınızın takibi sağlamak oldukça kolaydır. Home Office çalışan kullanıcılarımızın işlemlerini yerine getirmesinde büyük olanaklar sağlanmaktadır. 

 

Güncellemelerin otomatik olarak gerçekleştirildi e devlet çözümlerinde teknoloji ile olumlu olarak ilerleme gösteren logo yazılım çözümleri istenen amaca ilerlemede sizlere destek sunmaktadır. Uzman kadromuz ile sizlerin yanında olarak destek sunmaktayız. 

Sistemlerimizi destekleyen ERP sistemleri ile her yerden anında erişim mümkün olmaktadır.

 

ERP Çözümleri Nedir?  

ERP Kurumsal Kaynak Planlama anlamına gelmektedir. ERP pek çok veriyi bir araya getiren personellerin tüm noktada buluşmasına ve veri ağını kontrol altına almasına destek veren hizmettir. Tüm veriler bir arada toplanarak güvenilir ve etkili veri ağı oluşturmaktadır. Birleşmiş veri tabanları aracılığı ile depolama problemlerine karşı destek sağlanmaktadır. 

 

ERP kurumsal yönetim de pek çok iş kolaylaşmakta, genel anlamda bağımsız bir şekilde çalışmalar ilerletilmektedir. Logo yazılım kullanıcılarına verimlilik ve hız odaklı sistemler sunmakta, alanında uzman kadrosu ile sizlere bu hizmetleri kusursuz iletmektedir.

 

E Fatura Kullanımı Önemi Nedir?

E fatura elektronik fatura anlamına gelmektedir. E fatura ile işlemlerinize destek olarak süreç trafiğini azaltabilir, elektronik fatura oluşumu ile veri aktarımını kolaylaştırabilirsiniz. E fatura hizmeti ile kullanıcılarımız zaman mekan fark etmeksizin faturalarını oluşturabilmekte, iletimini sağlayabilmektedir. 

 

E fatura kullanımı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan tebliğe uygun düzenlemelerce şekillenmektedir. Bazı işletmelerin e fatura kullanımı zorunlu olarak ilerletilmektedir. Eğer işletmenizin sahip olduğu koşullar bu durum özellikleri ile eşleşmekte ise  fatura kullanımınız zorunlu olmaktadır. Ayrıntılı bilgilendirmeyi yeni tebliğ içeriğini değerlendirerek bulabilmektesiniz.

Paylaş: