Logo Yazılım ile CRM Çözümleri

Günümüz rekabet anlayışını düzenlemek ve işletmelerin ilerleme göstermesini sağlamak adına CRM yani müşteri ilişkileri yönetimi büyük öneme sahip olmaktadır. Mevcut müşteri ilişkilerini düzenleyerek yeni katılımcılarımızın sistemlerine entegrasyonunu destekleyen yapılarımız ile Logo CRM çözümleri olarak etkin iletişimi savunmaktayız. Tüm ihtiyaçlarınıza özel gelişim gösteren Logo CRM ile satış ve pazarlama ekiplerinin, teknik ekiplerinin, görüşme, teklif ve satış sonrası süreçlerini Logo ERP Çözümleri ile takip edebilmektesiniz.

  Logo CRM Çözümleri şu başlıklar altında sizlere olanaklar sunmaktadır:

  • Güçlü Kurumsal Hafıza
  • Etkin Aktivite Yönetimi
  • Detaylı Fırsat Takibi
  • Hızlı, Kontrollü ve Esnek Teklif Süreçleri
  • Müşteri Belge İlişkilendirme
  • KPI (Anahtar Performans Göstergeleri
  • Logo Notifier Service

Logo CRM ile Avantajları

Güçlü kurumsal hafızası ile Logo CRM çözümleri, potansiyel veya aktif müşterilerinizi, bayi ve tedarikçilerinizi kolayca gruplamanıza yardımcı olmaktadır. Tek bir platform üzerinden etkinlik, bayiler ve kayıtlara erişiminizi sağlamanız mümkün olmaktadır.

 Etkin aktivite yönetimi ile satış veya satış sonrası hizmet veren ekiplerimiz ile işlemlerinizi planlayabilmektesiniz. Mevcut müşteri ziyaretlerine ek olarak toplantı notlarını da detaylı bir şekilde kaydedebilirsiniz. Çalışanlarınızın veya müşterilerinizin değindiği ana konuları ele alarak takiplerinizi sürdürebilirsiniz. 

Detaylı fırsat takibi ile tek platform üzerinden detaylı işlemleme sağlayabilirsiniz. Fırsatları ile ilgili detayları kaçırmadan, önemli günleri de değerlendirerek sürecinizi ilerletebilirsiniz.

 Hızlı ve güvenli bir platform olmasından ötürü esnek teklif süreçleri kurmanız mümkündür. Teklif süreçlerinize esneklik katarak işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Logo veritabanlarından cari hesap risk limitlerini kontrol edebilmektesiniz.

Klasör ve dosyalarınızı oluşturmak oldukça işlevseldir. Bu klasörler içerisinde belgeler, şablonlar ve dökümanlar taranmış halde bulunmaktadırlar. Tüm belge, kayıt ve aktivitelerinizi rapor ederek kontrol akışını kurabilmektesiniz.

 KPI ile performans kriterlerinizi değerlendirip buna uygun satış stratejilerinizi takip edebilirsiniz. teknik ekiplerinizin genel performanslarını tarihe göre inceleyebilir, anında dönüş sağlayabilirsiniz.

 Logo Notifier Service ile kurumsal süreç işlemlerinizle ilgili anında bilgi alabilirsiniz. İstenen hangi bilgiler var ise belli bir zaman ve tarih içerisinde sizlere sunulacaktır. Ayrıca müşterilerinizin özel günleri, toplantı zamanları gibi bilgileri de kaydederek işlemlerinizdeki aksamaları önleyebilirsiniz. Özel günler, teklifler, sözleşme bitişleri veya kayıtları gibi durumları e posta ya da SMS aracılığı ile alabilirsiniz.


 

Paylaş: