Logo Yazılım ile Bulut ERP İşlemleri

Bulut bilişim ve ERP işlemleri işletmelerce sıklıkla ele alınmaktadır. Veri depolama anlamına gelen bulut bilişim ile sistemlerinize ait verileri kaydetme ve depolamanız oldukça işlevseldir. ERP ise bu verilerin analiz edilerek sistemli hale getirilmesidir. İkisini de kapsamış olan bulut ERP ise tüm bu çözümlerin bir araya getirilmiş hali olarak nitelendirilebilir. 

ERP ve Bulut Bilişim Nedir?

Bulut Teknoloji Çözümleri son dönemlerde tercihi yüksek olan ve internet ortamında veri ve bilginin depolanması adına geliştirilen sistemlerdendir. Fiziki olarak depoların yerini günümüzde sanal platformlar almaktadır. Sistemlerinizin güvenilirliği ve veri kayıplarının, bozulmaların ya da karışıklıkların engellenmesi adına önemli bir yere sahip olmaktadır. Bulut sistemlerin en büyük avantajı; internet erişimi kazandıran elektronik cihazlar aracılığı ile istediğiniz yerde ve zamanda kolaylıkla kullanabilir olabilmenizdir. 

ERP çözümü de işletmelerin sahip olduğu tüm veri işlemlerinin ve her türlü verinin saklanarak analiz edilmesini, bu analizin düzenlenmiş bir şeklini tek bir noktada sunarak bütünsel bir bakış açısı sağlanmasını ifade etmektedir. ERP çözümleri ile tek ekran üzerinden geniş veri hacimleri takip edilebilir ve gerekli düzenlemelerin yapılması da sağlanabilmektedir.

Bulut ERP Nedir?

Bulut ERP geleneksel ERP çözümlerinden farklı olarak temelinde alt yapı dayanaklı olmamaktadır. Geleneksel ERP çözümlerinde şirket, işletme ya da firmanızın alt yapı kullanımı tercih edilirken Bulut ERP çözümünde İnternet alt yapısı bulunmaktadır. Bu sayede Bulut ERP çözümleri daha kullanışlı ve güvenilir olmakta, kullanımına avantajlar getirilmektedir. Bulut ERP çözümü geleneksel ERP çözümüne kıyasla mobil ve sorunlara da hızlı çözüm olanağı getirmektedir. 

E Fatura Avantajları Nelerdir?

E fatura elektronik fatura anlamına gelmektedir. Süreç içerisinde depolama ve kaydetme gibi özelliklere destek olan bulut bilişime destek ek bir hizmettir. Kullanıcılarımız zorunlu durumların yanı sıra gönüllü olarak da e fatura hizmetinden yararlanmaktadır.

-Güvenilir

-Tasarruflu

-Çevre dostu yapısından dolayı kullanıcılarına destek sunmaktadır. E fatura ile faturalarınızı online ortamda oluşturabilir, iletebilir ve gerektiği durumlarda da güncelleyebilirsiniz.

E fatura hizmeti ve diğer entegre hizmetler hakkında ayrıntılı bilgilendirmeler elde etmek adına logo yazılım alanında uzman kadrosu ile iletişime geçiniz.

Paylaş: