Logo Yazılım Hizmetlerinin Önemi

Logo Yazılım işlemlerinde kullanıcılarına pek çok avantaj sunulmaktadır. Alanında uzman olan Logo Yazılım ekibimiz ile süreçlerinize destek sunmaktayız. İşlemlerinizi daha hızlı ve etkili ilerletmenize destek olacak olan hizmetleri sizlere sunmak için gerekli takibi sağlamaktayız.

 

Logo Yazılım Kimdir?

Logo Yazılım olarak 2002 yılından beri hızlıca gelişim gösteren IT sektöründe verimlilik artırıcı hizmetler sizlere sunmaktayız. Logo Yazılım oluşum göstermiş olduğu sistemler ile kullanıcılarının verimlilik alanlarını desteklemeye özen göstermektedir. 

Anlaşılır süreç akışlarının sağlanması ile kullanıcılar sistemlerin kontrollerini ele alarak işlemlerini geliştirmektedir. Aynı zamanda Logo Yazılım uzman ekibi sizlere bu konuda destek sunmaktadır. Arayüz kullanımı, fatura oluşturmak ve iletimini sağlamak gibi konuları sizler ile işbirliği şeklinde ilerletmekteyiz.

 

Logo Yazılım Çözümleri Nelerdir?

Kobi Çözümleri 

ERP Çözümleri 

İnsan Kaynakları Çözümleri 

İş Analitiği Çözümleri 

İş Akışı Çözümleri olarak Logo Yazılım çözümleri ifade edilebilir.

 

Kobi Çözümleri Nedir?

Logo Go 3, Logo Start, Logo Mali Müşavir olarak ifade edilmektedir. Logo Go 3 sistemler arası etkileşim kurmaya destek vermektedir. Rahat etkileşim kurmaya ve kayıtların hızlıca işlemlenmesine destek vermektedir. Logo Start ile bilgi yönetimlerini değerlendirmeye özen göstermekteyiz. Stok, maliyet, kasa, fatura ve banka bilgileri gibi önemli kayıtların yönetilmesi işlemlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi adına önemlidir. Logo Mali Müşavir ile akıcı bir şekilde bilgi alışverişi ve kontrolü sağlanmaktadır. Logo Mali Müşavir ile büro yönetimi, muhasebe, sabit kıymet, bordro işletme defteri ve beyanname modülleri desteklenir, bu modüller ile tasarruf sağlanması mümkündür.

 

ERP Çözümleri Nedir?

Logo Tiger Enterprise, Logo Tiger 3 ve Logo j-Platform gibi hizmetler ile kullanıcılarına hizmet veren Logo Yazılım ERP çözümleri ile kurumsal kaynak yönetimleri tek bir platformda ele alınmaktadır. İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlamaktadır. Logo ERP çözümleri, kalite ve verimlilik anlayışını her alana yöneltmektedir. Böylelikle işletmenin tamamında karmaşık iş süreçleri daha anlamlı ve işlevsel olarak ilerletilmektedir.

 

İş Akışı ve İnsan Kaynakları

İşlemlerin hızlı ve planlı bir şekilde ilerlemesine destek olmak adına önemli olan iş akışı çözümleri ile adım adım süreç planlamasını sağlayabilirsiniz. 

Bordrolama, işe alım, performans değerlendirmeleri, özlük yönetimi, izin takibi ve yan haklar dahil tüm bordrolama ve insan kaynakları süreçlerini bir bütün halinde, tek noktadan ele almak, işletmelere iş gücü, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Bu konum doğrultusunda üretilen Logo Bordro ve İnsan Kaynakları Yönetimi çözümleri, insan kaynakları departmanlarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Paylaş: