Logo Yazılım Hakkında

Logo Yazılım şirketi nedir ve ne amaçla kurulmuştur gibi sorulara bu makalemizde cevap vermeye çalışacağız. Özellikle kobilerin sıklıkla sorduğu Logo Yazılım şirketi ne gibi hizmetleri müşterilerine sunuyor bunu da atlamayacağız. Öncelikle Logo Yazılım şirketine değinelim. 

Logo Yazılım Amaçları Nedir?

Logo Yazılım şirketi, uzun yıllardan beri yazılım sektöründe ülkemizde hizmet veren köklü ve güvenilir bir şirkettir. Uzun yıllar denilince bunu her firma söylüyor diyebilirsiniz, Logo Yazılım şirketi 1984 yılında kişisel bilgisayarlar üzerine mühendislik yazılımı üretmek ve geliştirmek için sektöre ilk adımını attı. Yıllar içerisinde gittikçe kendini geliştirmeyi başaran Logo Yazılım şirketi şuan günümüzde tam anlamıyla bilişime odaklanmış olmakla beraber bu sektöründe yer alan 7 şirketten oluşan teknoloji geliştirme grubu haline gelmiştir. 

Logo Yazılım şirketi 1984 yılında başlattığı macerasını 2000 yılında halka açma kararı almış ve Türkiye'de halka açık ilk bilişim şirketi unvanını kazanmıştır. 2000 yılı itibariyle kendine yeni bir vizyon katmış olan Logo Yazılım şirketi gün geçtikçe gelişmeye ve müşterilerine daha kapsamlı hizmet vermeyi amaçlıyor ve başarıyor. 

Logo Yazılım Avantajları Nedir?

Logo Yazılım şirketi bir çok ürün ve hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. En çok kobilere hizmet sağlamaktadır bunun nedeni Logo Yazılım şirketinin tasarlamış olduğu  verimli ve rekabetçi esaslı yazılım çözümleridir. Bunlardan bazılarına değinmek gerekirse firmanın gelişmişlik düzeyine bağlı olarak Kurumsal Kaynak Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Tedarik ve Talep Otomasyonu, İş Süreçleri Tasarımı ve Danışmanlığı gibi bir çok ürün ve en az ürünler kadar da hizmet sıralanabilir. 

Logo Yazılım şirketi hakkında bilinmesi gerekenlere devam etmek gerekirse, Logo Yazılım şirketi hem yurt içi hem de yurt dışı bir çok ülke ve kıt'ada faaliyet göstermektedir. Uluslar arası bir çok ödüle layık görülen Logo Yazılım şirketi İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca gibi Avrupa, Orta Doğu, Asya ve Afrika kıt'alarında konuşulan dillerde de hizmet vermektedir. Farklı ülkelerde ki yazılım şirketlerine de yardımcı olan Logo Yazılım şirketi iş pratiği ile yasal şekilde mevzuatlara uyarlanan ürün ve hizmetlerde farklı uluslar arası şirketlere kendi adıyla veya tam yetkili distribütörler aracılığıyla sağlanmaktadır. 

Paylaş: