Logo Yazılım ERP Çözümlerinin Önemi

ERP ingilizce olan " Enterprise Resource Planning " kelimelerinin kısaltması ile oluşturulmuş, işletmeler için çözüm odaklı işlev gören bir programdır. Türkçe karşılığı Kurumsal Kaynak Planlama olan ERP bir çok firma ve şirket tarafından verimli ve aktif şekilde kullanılmakta. 

Dünya çapında kabul görmüş ERP çözüm programı ne işe yarar ve ne gibi faydaları siz değerli müşterilerimize sağlar bunları inceleyelim. Logo yazılım olarak sizlere gerekli hizmetleri sunmakta, çözümler geliştirmekte, e devlet çözümleri olan e fatura ve e arşiv fatura gibi hizmetler ile de destek sağlamaktayız.

ERP Nedir?

ERP' nin ne olduğunu anlamak için ne amaçla kullanılacağından emin olmanız gerekmekte zira büyük bir şok geçirebilirsiniz. ERP çözüm programı esasında bir çok veriyi bünyesinde toplayarak kullanıcısına kolay yönetim ve kolay erişim gibi hizmetler sağlıyor. Eğer bunu bir organizasyon olarak için kullanmak isterseniz, görevlilerin çalışma düzeninden misafirlerin gelip gelmediğine kadar her detayı tek ekrandan kontrol ederek oluşabilecek büyük bir rezaletin hemen önüne geçe bilmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra eğer ki ERP çözüm programını İnternet işletmesi olan site ve benzeri bir kuruluş için kullanacaksanız. Satış, stok, üretim, tüketim, dağıtım, müşteri bilgileri ve benzeri bir çok bilgiye erişebileceğiniz gibi müşteri iletişimini de takip ederek tüm olumlu olumsuz olayları detaylıca takip edebilirsiniz. Yani kısacası ERP çözüm programı ile markanızın prestijini çok daha yukarılara taşıyabilirsiniz. 

ERP Kullanıldığı İşletmeye Ne Gibi Katkı Sağlar

ERP çözüm programı üzerine gelen sorular arasında en çok rastladığımız ERP ne işe yarar ya da işletmeme ne katkısı var oluyor. ERP aslında çözüm programı olduğu için sadece işlemleri hızlandırıyor ve kolaylaştırıyor gibi gözüküyor. Bu da haliyle şu soruları akla getiriyor ekstra bir işlem gerçekleştiriyor mu. Aslında evet ERP' nin işletmenize maddi katkılarının yanı sıra hata ayıklaması sayesinde olası ciddi kayıpların da önüne geçiliyor. 

ERP Çözüm Programı Kullanan Firmaların Artıları Nelerdir

ERP çözüm programı ile tüm işlemler hızlanır zamandan tasarruf edersiniz.

ERP çözüm programı ile tüm işlemleriniz tek bir noktada toplanarak kolaylaşır.

ERP çözüm programı ile tüm işlemler için ekstra çalışan almanıza gerek kalmaz bu sayede maddi olarak tasarruf etmenizi sağlar.

ERP çözüm programı ile insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar bu sayede daha sağlıklı işlemler hayata geçmiş olur.

ERP çözüm programı ile müşteri istekleri daha detaylı incelenir ve %100 müşteri memnuniyetine garanti verilebilir.

Paylaş: