LOGO Yazılım e-Defter İşlemleri

LOGO Yazılım gelişmiş çözümleri ile işlemleri ilerletmeye yardımcı olmaktadır. Bu çözümler ile işlemlerinizi kolayca ilerletmek ve entegrasyonunu sağlamak önemli bir yer tutmaktadır. LOGO Yazılım çözümleri ile süreç boyunca sorunsuz bir şekilde iş akışlarınızı yönetebilir, gerekli müdahale adımlarını değerlendirebilirsiniz.

 

Neden LOGO Yazılım?

LOGO Yazılım gelişmiş insan kaynakları teknolojisi ile işlemleri ilerletmede büyük bir öneme sahiptir. Gerekli süreç analizleri ile siz de LOGO Yazılım çözümlerinden pek çok avantaj elde edebilirsiniz. 

LOGO Yazılım hizmetlerinden e-Devlet çözümleri ile online işlemlerinizi ilerletmeniz oldukça kolaydır. Online olarak işlemlerin ilerletilmesi hız ve verimlilik anlamında bizlere pek çok avantaj sunmaktadır. Bu avantajların incelenmesi ve gönüllü ya da zorunlu şekilde e-Devlet çözümleri tercihinin sağlanması oldukça kıymetlidir.

 

LOGO Yazılım e-Devlet Çözümleri Nelerdir?

e-Devlet çözümleri Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen avantajlara sahiptir. LOGO e-Defter, e-Arşiv ve e-Fatura gibi çözümler ile sistemsel ilerleme sağlamanız kolaylaşmakta, süreç boyunca gerekli müdahale adımları için de önemli bilgilendirmeler sağlanmaktadır. Alanında uzman ekibimiz de sizlere gerekli bilgilendirmeleri sağlamaktadır.

e-Devlet çözümleri işlemlerin ilerletilmesinde büyük öneme sahiptir. LOGO e-Defter Ayrıntılı bilgilendirme almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

e-Defter Nedir?

LOGO Yazılım e-Defter kanun gereği tutulması gerekli olan yevmiye veya defterlerin belirtilen formatta kaydolup depolanmasına yardımcı olan hizmettir. Kayıt altına alınması gereken tüm belgeler elektronik ortamda muhafaza edilmektedir. Elektronik ortamda kayıt altına alınması da sistemli ve güvenli bir şekilde verilerin kaydedilmesine yardımcı olmaktadır. Hızlı ve düzenli bir şekilde düzenleme sağlanması amaçlanmaktadır.

 

e-Defter Kullanmak Zorunda Mıyım?

LOGO Yazılım e-Defter kullanımında pek çok durum ön plandadır. Gönüllü olarak bu hizmetten yararlanmanız mümkündür. Ancak Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından düzenlenen standartlara göre bazı durumlarda zorunlu olarak kullanımı da gerekilmektedir. 2021 yılında e-Defter uygulamasına geçen firmalar mevcuttur. Bu duruma ek olarak Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yayınlanan kılavuzda da belirtildiği üzere gerekli değerlendirmeler sonucunda uygun gördüğü sektörlere 3 ay süre verme şartıyla e-Defter, e-Fatura ve E-arşiv fatura hizmetinden yararlanmak da mümkündür.

Gerekli bilgilendirme ve ayrıntılar için LOGO e-Defter kullanımı hakkında bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: