LOGO Yazılım Destek Hizmetleri

LOGO Yazılım alanında uzman ekibi ile sizlerin işlemlerinizi ilerletmenize katkılar sunmaktadır. Destek Hizmetleri ile işlemlerinizi ilerletmenizde pek çok avantaja sahip olabilmektesiniz. LOGO Yazılım destek hizmetleri ile çağa ve beklentilere uygun çözümlerin geliştirilmesi sağlanarak işlemlerin güvenilir bir şekilde analiz edilerek ilerletilmesi hedeflenmektedir.

LOGO Yazılım oluşum gösterdiği günden bugüne kadar pek çok sektöre özgü geliştirdiği çözümler ile güvenilir bir etkileşim ağı sunmaktadır. LOGO Çözümler ile işlemlerinize destek olarak gerekli süreç analizlerini kurmuş olabilmektesiniz. İhtiyacınız olan güvenilir ve alanında yetkin bir destek hizmetini sizlere sunan LOGO Yazılım ile en yüksek fayda ve verimi alabilirsiniz.

 

LOGO Yazılım e- Çözümleri Hakkında

LOGO Yazılım Çözümleri işlemlerinizi işlevsel bir şekilde ilerletmenize yardımcı olacaktır. e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter gibi uygulamaların dijital ortama taşınması ile işlemlerinizi yer ve zaman fark etmeksizin ilerletme imkanını elde edebilirsiniz. Dijitalleşme ile işlemleriniz daha hızlı ve güvenilir bir platformda ilerleme fırsatı elde etmektedir. Çağa uygun ve teknoloji gelişimine paralel gelişim gösteren hizmetlerimiz ile maliyet ve güç tasarrufu sağlayabilmektesiniz.

 

LOGO Yazılım e-Çözümler Avantajları

LOGO Yazılım e-Çözümler Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından standartlandırılmış ve uygun şekilde gelişimi desteklenmiştir. E-Arşiv, e-Fatura ve e-Defter uygulamalarının maliyet tasarrufu sağlaması açısından hızlı ve kontrol odaklı bir ilerleme sağlanmaktadır. Çözümler işgücü, arşivleme-depolama, çevre dostu sistem anlamında pek çok sürece katkı vermektedir. 

LOGO Yazılım e-Çözümler arasında yer alan ve işlem süreçlerinde gelişim göstermenize yardımcı olan çözümlerden biri e-Devlet Çözümleridir. E-Devlet Çözümleri işlemlerinizin süreç boyunca hızlı ve verimli bir şekilde ilerlemenize katkı sunmaktadır. E-Fatura yı ele alırsak elektronik fatura anlamına gelir ve yer zaman fark etmeksizin fatura işlemlerinizi ilerletmenize katkılar sunmaktadır. E-Fatura işlemlerinizi ilerletmede büyük avantajlar sağlamaktadır. Çevre dostu, güvenilir ve depolama saklama sorunlarına çözüm getirmenin yanı sıra anında entegresyon kurması alıcı ve kaynak arasındaki etkileşimi canlı tutmaktadır. LOGO Yazılım e-Çözümler incelendiğinde amaç etkileşimi canlı tutmak, işlemleri etkin bir şekilde yönetebilme becerisine sahip olabilmektir. Diğer yazılım sistemleri ile entegre olarak ilerletilen Çözümler ile işlemleriniz istediğiniz amaca uygun bir ilerleme gösterecektir.

Paylaş: