LOGO Yazılım Çözümleri ve e-Fatura

LOGO Yazılım gelişim gösterdiği alanlarda büyük, küçük veya orta ölçekli işletmelere pek çok hizmet sunmaktadır. Oluşum gösterdiği çözümler ile kullanıcılarının sistemsel ilerleme göstermesine olanak vermektedir. LOGO Yazılım Çözümleri işlemlerinizi adım adım ilerletmede avantaja sahiptir.

 

LOGO Yazılım Nedir?

LOGO Yazılım işlemlerinde pek çok işlem ön plana alınmaktadır. İşlemlerin ilerletilmesinde gerekli olan pek çok süreç akışı mevcuttur. Bu işlemlerin çözümlenmesi ve gerekli adımların atılmasında LOGO Yazılım Çözümleri ön plandadır. LOGO Yazılım işlemlerini ilerletirken kullanıcı beklentileri ve ihtiyaçları başta olmak üzere teknolojik gelişmeleri de ele alarak sistem güncellemelerine önem vermektedir.

 

LOGO Yazılım Çözümleri

LOGO Yazılım çözümleri KOBİ, ERP, İnsan Kaynakları, İş Analitiği ve İş Akışı Çözümleri olarak ifade edilebilmektedir. KOBİ ile büyük, küçük veya orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçları analiz edilerek gerekli sistemsel müdahaleler sağlanmaktadır. Kurumsal kaynak planlama olarak bilinen ERP çözümleri ile sistemlerinizi kolaylıkla ilerleterek süreç boyunca gerekli süreç analizlerini kurabilmektesiniz. İş Analitiği ve İş Akışı ile aynı merkezden yönetim sağlanmaktadır. Tek merkez üzerinden kontrol ve yönetimlerin kurulması ile işlemleriniz hızlı bir şekilde ilerleme göstermektedir. Bu şekilde kurulan hizmetler ile işlemleriniz hızlı ve verimli bir şekilde ilerleme sağlamaktadır.

 

LOGO Yazılım ile e-Fatura

LOGO Yazılım e-Fatura elektronik fatura olarak bilinmektedir. e-Fatura ile elektronik ortamda işlemlerinizi ve faturanızı oluşturabilir, iletimlerini sağlayabilir ve güncelleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. e-Fatura kullanımı gönüllü veya zorunlu bir şekilde sağlanmaktadır. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara göre e-Fatura kullanımı hakkında zorunlu kullanım bilgileri yer alabilmektedir. e-Fatura ile birlikte e-Arşiv ve e-Defter kullanımı ile de sistemsel olarak gelişim ve ilerleme sağlanmaktadır. e-Arşiv ile kayıtlı altına alınması yasal olara kabul edilmiş olan verilerin kaydı sağlanmaktadır. e-Defter ile arşivleme sorunlarına çözümler getirilmiştir. 

 

e-Fatura Avantajları Nelerdir?

e-Fatura ile zaman veya mekan fark etmeksizin işlemlerinizi sürdürmeniz mümkündür. Alanında uzman ekibimiz ile sizlere e-Fatura kullanımını sunmaktayız. e-Fatura ile çevre dostu ve hızlı etkileşimi kuran hizmet ile işlemlerinizi güvenilir bir şekilde ilerletmeniz mümkündür. Ayrıntılı bilgilendirme ve daha fazlası için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş: