Logo Tiger Enterprise Tercih Sebepleri

Logo yazılım şirketinin orta ve gelişmiş işletmeler için geliştirdiği Logo Tiger Enterprise bir çok alanda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak üzeri üretilmiştir. Özellikle işletmenizin, firmanızın ya da şirketinizin satın alım, üretim ve dağıtım gibi faaliyetlerini tek bir ekranda topluyor oluşu ciddi zaman ve ekstra masrafların önüne geçiyor. Logo Tiger Enterprise sayesinde satın alım, üretim ve dağıtım ile doğrudan bağlantılı olan finans, planlama ve insan kaynakları gibi verilere hızlı ve kolay ulaşım sağlar.

Logo Tiger Enterprise Kullanıcılarına Ne Gibi Çözümler Sunuyor?

İşletmenizin tüm verilerine hızlı ve sadeleştirilmiş bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlıyor. Diğer e devlet hizmetlerimizden olan e fatura, e arşiv fatura ile de entegre ilerlemektedir.

İşletmenizin planlama ve kontrolünü desteklerken birden çok lokasyonda hizmet sağlayan şirketlere de ekstra çözüm yolu açıyor.

İşletmenizin verilerinin çıkışını kolaylaştırmakla birlikte aynı işlemi karşı taraf için de kolaylaştırarak veri alışverişine olanak sağlıyor.

Elbette her işletmenin ihtiyaçları ve beklentileri aynı değil. Logo Tiger Enterprise çözümü de bunun için işletmeler tarafından geliştirilebilir ve farklı hizmet türlerine hızlıca uyarlanabilmektedir.

İşletmesi her geçen gün gelişen ve sürekli şekilde veri depolayanlar için veri üzerinde yüksek performans sağlayarak arşivleme çözümü.

İşletmeniz büyük ve kapsamlı bir firma ise ve bir çok şubeniz varsa, tüm şubelerinizin kontrolünü bir ekranda oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Logo Tiger Enterprise sayesinde şubelerinizde ortaya çıkan sorun ve sorulara hızlı çözümler geliştirerek işinizi güvenli hale getirebilirsiniz. 

İşletme ve şirketlerin kendilerine ait olarak geliştirilen yazılımlara tam entegre edilebilir olması sayesinde ekstra bir kolaylık.

İşletmenizin veya şirketinizin uluslararası yapmış olduğu tüm ihracat ve ithalatlar için hızlı raporlama ve yabancı dil çözümünü de Logo Tiger Enterprise çözümünde bulabilirsiniz. 

Logo Tiger Enterprise kolay anlaşılabilir arayüzü ve adım adım geliştirmeleriyle kullanıcı kolaylığı.

İşletmenizin verilerini depolarken tüm işlemler için ekstra bir tarihçe oluşturması.

İnternet üzerinden kolay erişime olanak sağlaması.

Mobil ürün ve teknolojileri %100 şekilde desteklemesi.

Kendi içerisinde kullanım imkanı sağladığı SQL kodları.

 

Logo Tiger Enterprise ile rekabetçi ruhunuzu işinize katın ve kârınıza katlayın.

 

 

 

Paylaş: