Logo Tiger 3 Wings

Logo Tiger 3 ERP Çözümleri ile kişiselleştirilebilir masaüstü ve ürün içi ara motorları ile işlemlerinizi kolaylaştırmaktadır. App-in-app yaklaşımı ile estetik tasarımları sizlere sunmaktadır. Esnek, geliştirilebilir, düzenlemelere açık, verimli ve etkin yönetimi destekleyen Tiger 3 ERP Çözümleri ile pek çok avantaja sahip olmanız mümkün olmaktadır.

    Logo Tiger 3 işlemlerinize pek çok farklı nokta getirmektedir. Kişiye özel çalışma alanları oluşturarak kişisel bir işlem süreci kurmanıza yardımcı olmaktadır. 

 

Logo Tiger 3 Wings İle İşlemler

    Kullanıcılarımız kendilerine özel bir platform içerisinde kişiselleştirilmiş menüler ile işlemlerini ilerletirken daha işlevsel sonuçlar aldıklarını ifade etmektedirler. Logo Tiger 3 ile öndeğer masaüstü önerileri sağlanır. Hazırlanan masaüstlerinden birileri seçilir ve kişiselleştirilme özelliği ile kolay ve hızlıca menüler oluşturulmaktadır. Bu şekilde size özel bir çalışma alanı planlanmış olunur.

 

App-in-ap Teknolojisi Nedir?

    İndirilen aplikasyonların içeriğine göre widget ekleme, yeni özellikleri platform bağımsız olarak kullanma ve tek bir tık ile bir çok fonksiyonu aktifleştirme sağlamak mümkündür.

 

Sanal Klavye ve Sihirbazlar

    Sanal klavye ile notebooklardan kolayca işlemleri gerçekleştirmeniz mümkündür. Sihirbaz uygulamaları da günlük kullanım içerisinde sizlere büyük avantajlar sunacaktır. Kurulum sihirbazı sizlerin dönemsel özellikleriniz ve kurum süreçlerinizi dikkate alarak oluşturmaktadır. Firma ve dönem işlemleri sırasıyla ekrana gelerek kurulum sihirbazının oluşumunu sağlarlar.

 

Uygun Fiyatlandırma ve Müşteri Memnuniyeti

    Sipariş ve teslimat süreçlerinizde gerekli olan tüm evrakların oluşması için Logo Tiger ERP Çözümleri sizlere destek sunmaktadır. Dövizli, dövizsiz fatura kesimleri, stok, sipariş, irsaliye ve müşteri borç bilgilerinin güncel takibi verimli bir şekilde yönetilebilmektedir.

    Tiger 3 ERP ile kampanya stratejilerinizi belirleyebilir, daha sonra yapılacak olan kampanyalardan da haberdar olabilmektesiniz. TFRS standartlarına uygun finansal ve mali raporlama yapmanız mümkündür. 

Tiger HR, e-Devlet, Logo Mind İş Analitiği, Tedarik Zinciri Yönetimi, Logo CRM gibi uygulamalarla entegre olarak çalışabilen Tiger 3 ERP ile kurumsal süreçleriniz hızlı ve etkili şekilde sağlanmaktadır.

Paylaş: