Logo Tiger 3 Nedir?

Tiger 3 orta ve büyük işletmelerin finans, muhasebe, satın alma, stok, hızlı üretim, iç ticaret ve dış ticaret gibi faaliyetlerini bir noktada toplayan üst düzey verimlilik sunan bir hizmettir. Tiger 3 sayesinde işletmenizin faaliyetlerini standart bir sisteme yerşetirin. Bir çok işlemin en temelinden müşteri ilişkilerine kadar bir ekranda yönetimi ciddi tasarruf miktarda tasarruf etmenize olanak sağlıyor. Bu sayede rakip işletmelerin önüne geçebilmek için ekstra bir sermaye oluşmuş olur ve iş alanında gereksiz masraflardan arındırılırsınız. Tiger 3 ile faturalaşma masraflarınızı minimuma indirerek hem zamandan hem de masraftan kurtulun. 

Tiger 3 Hangi İşletmeler İçin Uygun

Tiger 3 ürünü sektör fark etmeksizin verimli şekilde çalışan bir üründür. Sistem ve Tiger 3' ün siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğu özellikleri en iyi şekilde orta düzey işletmeler ve büyük düzel işletmeler kullanabilmektedir. Her işletmeye göre düzenlenebilir olması kullanım alanında ciddi bir artışa sebep olmuştur. Çünkü Tiger 3 işletmenizin gereksinimlerine uygun şekilde ayarlanır, gerekli bölümler eklenir veya çıkartılır.

Tiger 3 Kullanımı İçin Ekstra Eğitim Şart Mı?

Tiger 3 ciddi manada kullanımı kolay bir üründür. Özellikle işletme içerisinde zorlanacağınızı düşünüyorsanız daha Tiger 3 ile tanışmamışsınız demektir. Kolay anlaşılır arayüzü ve düzenlenebilir sayfalarıyla adım adım kullanmayı öğreneceksiniz.

Tiger 3 Arayüzü ve Sadeliği

Tiger 3 ürününün temel amacı ortalıkta bulunan gereksiz bilgi ve verileri bir kenara atarak hem zamandan hem de masraftan siz değerli müşterilerini korumaktır. Bu konu üzerinde düşünecek olursak Tiger 3' ün oldukça anlaşılır ve kolay kullanım sunması gerekir. Tiger 3 de işte tam bunu hayata geçirmiş ve adım adım düzenlenen ve kolay anlaşılır arayüzüyle siz değerli müşterilerine kolaylık anlamında bir kapı daha açmıştır.

Tiger 3 sadelik konusunda üst düzey bir başarıya imza atıyor. Arayüzünde bulunan verileri kaliteli ve verimli şekilde düzenliyor. Düzenlenen verilerin tamamı teker teker arayüzde sizlerin düzenlediği başlıklar altında listeleniyor. Bu sayede gereksiz iletişim ve bilgi kirliliğinin de önüne geçilmiş oluyor.

Tiger 3 ile İşletmenize Uygun Uygulama Tasarlama

Tiger 3' ün siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu bir diğer özellik ise esnek alt yapısı sayesinde tüm çalışanlarınızın rahatlıkla ulaşabileceği uygulamalar tasarlanmasıdır. Logo yazılım ile her zaman her yerde ne koşullar altında olursa olsun verilerinize kolaylıkla erişebileceksiniz.

Paylaş: