Logo Tiger 3

Logo Tiger 3

 

Logo yazılım logo tiger 3 hizmeti; öğrenim ve uygulama adımlarında kullanıcılara hız sağlamak ve işletmelerin hızlı bir şekilde işlemlerini ilerletmesi adına önem kazanmaktadır. Kolay kullanıcı arayüzü kazandırmaktadır.

 

Logo Tiger 3

 

Logo tiger 3 zamandan ve mekandan tasarruf olacak biçimde düzenlenen programları ile yeni özellikte ve tek tıkla aktif edilen app ya da widget ler eklenerek iş adımlarında kolaylık içermektedir. Logo yazılımın e fatura sorgulama, e irsaliye ve e arşiv fatura gibi uygulamaları da kullanıcıların etkili bir şekilde işlemlerini yürütmesine imkan vermektedir.

 

Tiger 3

 

Logo tiger 3 kullanıcılara estetik anlamda kolaylıklar kazandırmaktadır. Tasarımı uygun, arama motorları gelişmiş olan uygulamalar sunmaktadır. En sık biçimde tercih edilen  işlemler ile kolaylıkla sürecinizi ilerletebilirsiniz.

 

Tiger 3

 

İşletmelerin birbiri arasunda ortak dil kurması ve iletişim ağını sağlam kurması oldukça önemlidir. İhtiyaçları gören modüler sistem sayesinde bilginin sistem tarafından tek seferde benimsetilmesi önem taşımaktadır.

Logo Tiger

 

 

Logo tiger 3 ile uygulayıcılar isteklerine uygun düzenlenebilen ara yüzler vasıtası ile kişisel arayüzler oluşturabilmektedir. İstenilen, işlevsel fonksiyonlar da kısayol olarak eklenmektedir.

Logo Tiger 3

 

 

ERP sistemleri çözümlerinden olan tiger 3 işletmelerin tüm yapılarına uyum kurmaktadır. Kurumsal ve operasyonel stratejileri desteklemektedir. İç ve dış pazarda rekabet üstünlüğü kurarak sağlıklı bir şekilde büyüyerek gelişmeye yardımcı olmaktadır. E fatura sistemi ile bütünleştirildiğinde daha geniş bir iletişim ağı ve haberleşme sağlamaktadır.

 

Tiger 3

İşletme özellikleri dikkate alındığında yeni uygulamalar gerçekleştirilmektedir. “Logo Object Designer ve Logo Objects“ uyarlama araçlarını içermektedir.

 

Logo Tiger3

 

 

Logo tiger 3, güvenli bir iletişim ağı ve yüksek performanslı bir ERP sistemleri hizmeti düzenlemektedir. İlişkisel veritabanı desteği vererek, yönetilebilir ve izlenebilir sistem mimarisi içermektedir.

Tiger3

 

 

 

ERP sistemleri çözüm önerileri için Logo Çözüm Ortakları tarafından düzenlenen 200’ün üzerinde sektörel iş uygulamaları aracılığı ile, işletmelerin gerekli olacak olan uygulamalarına bir çözüm süreci içerisinde rahat bir şekilde ulaşma durumunuzu mümkün kılmaktadır. 

 

Logo Tiger 3

 

İşlevsel ve kullanıcılara özgü tasarlanan sistem aracılığıyla ihtiyaçlara uyum sağlayan esnek, güvenilir bir ERP sistemi hizmeti vermektedir. Diğer yazılımlarımız olan logo tiger enterprise ile de bütünleşik ilerlemektedir.

Paylaş: