Logo Mind Insight

E dönüşüm hizmetlerinin gelişimi ile kullanıcılarımız pek çok hizmete daha kolay ve adım adım erişmektedir. Süreçte ön plana çıkan etmenlere bakalım.

Mind İnsight Neden Kullanmalıyım?

 

Logo yazılım logo mind insight ile süreçlerde işlem hızı ve kolaylığını arttırmak adına etkili veri analizleri yapmak için kullanıcıların rahat kullanımına dayalı dashboardlar yer almaktadır. İşlem hızına katkı verecek olan e fatura sorgulama ve e arşiv fatura uygulamaları başta olmak üzere e defter ve diğer logo yazılım hizmetlerinden olan logo tiger 3 enterprise ve logo start ile eşgüdümlü çalışmaktadır.

 

 

Logo Mind Insight veri kaydetme özelliği ve akıllı görsellerin bir birbiri ile olan ilişkileri ile veri boyutları arasındaki tüm noktaları inceler ve analizini ortaya koymaktadır. Geleneksel yaklaşımlarda ve klasik sorgu bazlı veri modellerinde saklı olan noktaları ortaya çıkarmayı sağlayarak kullanıcılara kolaylıklar vermektedir.

 

,

 

Logo Mind Insight performansını arttırarak veri kaynaklarının düzenli ve etkileşimli olarak çalışmasına olanak vermektedir.

 

 

Logo Mind Insight herhangi bir ek düzenleme yapılmasına gerekli olmadan cihaza adapte olma özelliği taşımaktadır. Masaüstü bilgisayardan yapılması gerekli  olan incelemeler tabletlerden ve akıllı telefonlardan da devam ettirilme olanağı kazanmaktadır. Böylece yer ve zaman imkanı olmaksızın erişim mümkündür.

 

 

Logo Mind Insight storytelling özelliğini içermektedir. Bu özellik ile analiz sonuçlarını görsel faktörler ile ilişkilendirmek mümkün olunur. Takım arkadaşlarınızla iletişiminizi ve iş birliğinizi geliştirebilir, etkili sonuçlar elde ederek sürecinizi yönlendirebilirsiniz. 

 

İnteraktif raporlama özelliği yer almaktadır. Bu özellik ile farklı birimlerden çalışan kişiler aynı anda aynı rapor üzerinde yoğunlaşmasına olanak vermektedir. Logo mind budget hizmeti de bu alanda ek destek vermektedir. İşletmelerin daha hızlı ve etkili sonuçlar alabilmesi e defter hizmetinden de yararlanması ile güçlenmektedir.

 

İşletmelerin her birinden pek çok analiz elde edilmektedir. Bu analiz ve verilerin bir araya toplanarak değerlendirilip özetlenmesine oalank sağlayan veri entegrasyonu bulunmaktadır.

 

Entegre Çözümler ile Çalışıyor Mu?

İşletmeler arası etkileşim tarafımızca önemsenmekte ve bu alan üzerinde durulmaktadır. Süreç içerisinde çözümler karşılıklı olarak entegre ilerlemekte ve ortaya çıkan sorunlarla mücadele edilmektedir.

 

 

Paylaş: