LOGO LEM ile İşlemler

Teknolojinin gelişimi ve yazılım süreçlerinin ilerlemesi ile iş süreçlerinde gerekli bilgilendirme akışları sağlanmaktadır. Sistemlerin gelişimi ile yeni güncellemeler ve eklentiler de dahil olmaya başlamaktadır. Programlara gelen yeniliklerin takip edilmesi ve geliştirilmesi için de önemli pek çok iş akışının takibi mevcuttur. LOGO Yazılım Lisans Bakım Hizmetleri (LEM) ile sisteminizi güncel tutarak gelişmeleri de incelemeniz mümkündür.

Destek, gelişim ve danışmanlık hizmetleri ile süreçlerin karşılıklı etkileşim odaklı ilerlemesine destek verirken aynı zamanda alanında uzman kadromuz ile gerekli süreç ağlarını kurmaktayız. 

 

LOGO LEM Avantajları Nelerdir?

LOGO LEM ile sistemlerinizin güncel bir şekilde kalması ve süreç boyunca gerekli müdahale sistemlerinin de takibinin sağlanmasına olanak verilmektedir. Kullanılan ürünlerin en güncel sürümlerini takip edebilir, sisteminizin gelişimini gözlemleyebilir, ihtiyacınız olan çözümlerin neler olduğunu ve nasıl bu sürüme sahip olacağını hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Hizmetlerinizin süreçlere uyumlu ve hızlı bir şekilde ilerleme göstermesi için LOGO LEM avantajlarını takip edebilir, sürece uyumlu ilerleme gösterecek olan hizmetler ile kullanıcılarımızın işlemlerini sürdürebilmektesiniz.

Yasal yenilikler ve kullanıcılarının sistemler üzerindeki talepleri ile işlemlerinizin gelişim göstermesi büyük öneme sahiptir. Bu gelişimsel ilerleme süreçlerinde performansların iyileştirilmesi ile daha önemli ve olumlu etkilere sahip olan sistemlerin ilerletilmesi mümkün olmaktadır.

 

LOGO Yazılım Çözümleri ile Süreçler

LOGO Yazılım alanında uzman kadrosu ve sürekli sistemli olarak takip ederek güncellediği çözümler ile sizlere gerekli süreç akışları hakkında bilgilendirmeleri sunmaktadır. Alanında uzman kadromuz ile gerekli bilgilendirme akışlarını sizlere sunmaktayız. Gerekli destek süreçleri ile portalların kullanımı ve gelişen yeni bilgilendirmeleri aktarmaktayız. 

 

LOGO e-Fatura ile İşlemler

LOGO Yazılım Çözümleri denilince en çok tercihi olan ve sistemlerin ilerletilmesinde büyük öneme sahip olan LOGO e-Fatura alanında uzman pek çok LOGO Yazılım ekibinin desteği ve kullanışlı portal yapısı ile tercih alanına girmektedir. LOGO e-Fatura ile kullanıcılarımız işlemlerini kolaylıkla ilerletebilmektedir. e-Fatura ile faturalarınızın güncel bir şekilde oluşturulması, iletilmesi ve kaydedilmesi mümkündür. e-Fatura elektronik fatura olarak online olarak oluşturulmakta ve kolaylıkla iletimi sağlanarak gerekli olunan vakitlerde de güncellenmektedir.

Paylaş: