Logo J-Platform

 

Günümüzde e dönüşüm hizmetleri ile kullanıcılarımız pek çok işlemlerini mobil ve online platformlar üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu süreçte sizlere yardım edecek olan uygulamalarımızdan biri de j platformdur.

Logo Yazılım J Platform Özellikleri Nedir?

Logo J-Platform

Logo j platform, firma içi ve dışı olan uygulayıcılar ile diğer uygulayıcılar, tedarikçiler ve müşteriler arasında etkileşim kurarak işlevsel uygulamalar yapmak adına önem taşımaktadır. İş süreçlerinde uygun adımlar kontrol edilerek ilerletilmelidir. Sistemler arası etkileşim adına gerekli olan e arşiv fatura ve e fatura sorgulama hizmetleri ile etkileşimli çalışmaktadır.

 

Logo J Platform

 

 

Logo j platform ile istenilen zaman ve mekanda uygun bir şekilde etkileşim ağı kurularak uzaktan erişim sağlanarak firmalar arası iletişim sağlanmaktadır.  Bu imkanlar olanak sağlayan logo bordro plus hizmeti ve logo mind navigator de ek olarak destek verilmektedir. Logo yazılım hizmetleri ile kullanıcılar arası etkileşimi kurmak olanaklıdır. E fatura sistemi uzaktan kontorole yardımcı olurken e defter sistemi ile kayıt altına alarak daha fazla kullanıcıya ulaşmak da olanaklı olmaktadır.

J-Platform

 

Logo j platform ile programlar hızlıca öğrenilerek kolay kullanımı ile tercih edilmektedir. İşlevsel ve basit yollarla çözüme ulaşmak da olası olmaktadır.

J Platform

 

Logo j platform ile merkezi kurulum sağlamak ve yükseltmeler yapabilmek sadece merkezden ilerletilmektedir. Merkezi yönetim ile tüm kullanıcılar her zaman güncel sürüme ulaşarak en güncel işlemleri gerçekleştirme imkanı elde etmektedir. Bakım ve yönetim maliyetleri minimum düzeyde ilerletilmektedir. Güvenlik ayarları ve yedekleme işlemleri merkezi olarak takip edilerek anlık olarak takip edilmektedir.

 

Logo J-Platform

 

  • Finans yönetimi
  • Satın alma
  • Üretim
  • Bütçe yönetimi
  • Proje yönetimi
  • İnsan kaynakları yönetimi
  • Satış-dağıtım

 

Gibi işletme yapısında ihtiyacı olan tüm fonksiyonları kapsayan ve birbiriyle etkileşimli olarak ilerleme gösteren logo j platform modül bileşenleri olmaktadır. E fatura sistemi de etkileşimli hizmetler arasında yer almaktadır. Aynı anda pek çok kullanıcıya ulaşan e fatura uygulaması süreç boyunca kişilerin anlık olarak işlemlerini yapmasına olanak verirken üretim ve satın alma işlemlerine katkı sağlamaktadır.

Logo J Platform

 

Logo j platform;

  • Çoklu döviz
  • Çoklu dil seçenekleri
  • Tüm ülkelerdeki mevzuata uyum özelliklerini içermektedir.

 

Bu etmenler uluslararası operasyonlara destek sağlamaktadır. Karşılıklı etkileşim ve hızlı entegre olma olanakları ile kullanıcıların tercihleri ortaya konmaktadır.

Logo JPlatform

 

 

 

Yönetimin hususlarına göre düzenlenmiş lan işletme fonksiyonlarının gerçekleştirilmesi önemli bir konu olarak yer almaktadır.

Paylaş: