Logo Go 3
Logo Go 3

 

Logo yazılım hizmetlerinden Logo GO 3 entegre olma ve etkileşim kurma niteliğine sahip olan yapısı yardımı ile sistemler arasında işbirliğine sahip olmaktadır. Süreçleri hızlandırarak işlemleri adım adım işler. Bu sistemleri şöyle sıralamak mümkün olmaktadır; dağıtım, inşaat, eğitim, tekstil, medya, sağlık.

Logo Go 3


Logo GO 3 kullanıcılara rahat etkileşim imkanı sunmaktadır. Ara yüzünün kolay anlaşılır olması ve veri kayıtlarının hızlıca girilmesi ile giriş sağlanmaktadır. Yazılan raporlara ve gerekli olacak olan etmenlere kolayca giriş yapmak mümkündür. Logo yazılım e arşiv fatura ve e fatura sorgulama hizmetleri de bu  sisteme katkı sağlamaktadır.

Logo Go 3

 

Logo GO 3 ile;

  • Finans
  • Muhasebe
  • Satış
  • Satın alma
  • Stok yönetimi
  • Raporlama

Gibi işlemleri kısa süreç içerisinde aynı anda ilerletebilirsiniz. E fatura hizmeti yardımı ile tüm işlemleri kağıt israfı olmadan kopyalayabilir, kaydedebilir ve gerektiğinde ortaya çıkarabilirsiniz.  Bu durumda veri kaybı olmaksızın kontrol kurmak ve güncellemeler yapmak da olanaklı olmaktadır.

Logo Go 3

Logo GO 3 ihtiyacınız olan türlü fonksiyon kümesini aktifleştirerek işleme alma imkanına sahiptir. Logo iş ortaklarının geliştirdiği uygulamaları eklemek mümkündür. Ayrıca diğer hizmetlerden olan logo j platform, logo Tiger ile etkileşimli olarak çalışmaktadır.

Logo Go 3

 

Kullanıcılara özel hazırlanmış olan masaüstü kısayol tuşları oluşturulmuştur. En çok kullanılan fonksiyonlara erişim kolaylığı sağlamak olanaklıdır.

e fatura

 

  • E fatura
  • E defter
  • E arşiv gibi e devlet uygulamalarıyla tam entegre olarak çalışmaktadır. E fatura uygulaması pek çok avantajı ile kullanıcılara hizmet sunmaktadır. E fatura elektronik ortamda kullanıcılarına hızlı erişim sağlamaktadır.

 

e-fatura

Satış ve pazarlık yapma veya teknik ekiplerinizin randevu, görüşme, teklif, satış gibi iş süreç takibini ise Logo CRM üzerinden GO 3 aracılığı ile düzenlemek mümkün olmaktadır.

İşbirliği ile hareket eden logo bordro plus ‘ ı tercih ederek de sicil ve ücret yönetimi adına gerekli olan ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla düzenlemek mümkün olmaktadır. Logo yazılım hizmetleri Logo GO 3 ve birbiri ile etkileşim halinde çalışarak süreç içerisinde kullanıcı yararına hizmetler ortaya çıkartmaktadır.

 

Logo Go 3

 

Logo GO 3 Microsoft'un Windows 10 işletim sistemi ile de uyumlu çalışma olanağı sunmuştur.

 

Logo Yazılım Avantajları Nelerdir?

İşletmelerimize ekol bilişim ve danışmanlık hizmetleri çözüm ortağı olarak pek çok avantaj sunmaktayız. Bu avantajlarımız ile etkileşimi üstte tutan, çeşitli işlemleri kolayca ilerleten pek çok çözümler sunmaktayız.

 

Paylaş: