Logo Bordro Plus ile İşlemler

İnsan kaynakları departmanlarındaki bordro işlemlerini hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak tanımaktadır. İşlem kolaylığı ve süreç takibi açısından büyük avantajlar sunarken, maliyet düzenlemesine de destek vermektedir.

 

Bordro Nedir?

Bordro, işverenlerin yapılan iş karşılığında işçilere yaptıkları ödemeleri, tüm vergi ve kesintileri gösteren iş devamlılığı olduğu sürece düzenlenen belgelere verilen isimdir.

 

Neden Logo Bordro Plus Tercih Edilmeli?

Her ölçekten işletmeye uygun olarak hazırlanan hizmet ile kendini yönetmek ve büyütmek isteyen işletmeler için önemlidir. Bordro süreçlerinizi etkili bir şekilde ilerletmenize olanak tanımaktadır. Mevzuata uygun olarak düzenlenen işlemler ile katasız ve kolay yönetim yapılabilmektedir. Böylece hem maliyet hem de iş gücü tasarrufu korunmuş olmaktadır. 

 

Güçlü işletmelerin bordro süreçleri de verimli olarak iletilmektedir. İş yükü azaltılmakta, planlı bir şekilde süreç ilerlemesi sağlanmaktadır. 

 

Entegre Çözümler Nelerdir?

Bordro Plus çalışanların bordro süreçlerini tamamlarken diğer hizmetler ile entegre ilerleme göstererek süreç içi işlemlerde bütünsellik kazandırmaktadır. Logo GO 3, Logo Tiger ve Logo Tiger Enterprise ERP çözümleri ile etkileşimli ilerlemektedir. Böylece kapsamlı bir yönetim hizmeti sunmaktadır. Tek sistem üzerinden kapsamlı çözümler getirmektedir.

 

E fatura hizmeti de süreç içerisinde gerçekleşecek işlemlere çözümler getirmekteyiz. E fatura hizmeti ile işlemlerinizi bir tık ileriye taşımanız, verimlilik kazandırmanız esastır. Yapılacak uygulamalarda fatura oluşumu online olarak gerçekleştirilmekte, elektronik olarak hazırlanmaktadır. E fatura hizmeti ile süreç iletimine katkı sağlamak mümkündür. 

 

E Fatura Avantajları Nelerdir?

E fatura hizmeti ile kullanıcılarımız işlemlerini zaman ve mekan fark etmeksizin ilerletme imkanlarına sahip olmaktadır. Gerekli işlemleri yapmak adına önemli olan hız, verimlilik ve tasarrufu içererek hazırlanmış olan e fatura hizmeti ile doğa dostu ve güvenlik temelli sistemi kullanabilmektesiniz. 

İstenildiği zaman istenilen faturaya erişim sağlamakla beraber bu faturalar üzerinde de değişim kurmak mümkündür. Revize edilmesi ile sistemler arası etkileşime olanak tanıyan elektronik faturala ile tek tık ile işlemlerinizi ilerletmeniz mümkündür. Entegre sistemler ile e defter ve e arşiv fatura kullanımını da katarak logo yazılım hizmetlerinden faydalanın.

Paylaş: