İş Akışı Çözümlerinde Logo Yazılım

İşletmelerin faaliyetlerini sorunsuz bir şekilde ilerletmeleri adına pek çok yöntemi kullanması gerekmektedir. Günümüzde sıkça duymuş olduğunuz iş akışı çözümleri ile süreç analizlerinizi etkili bir şekilde ilerletmeniz mümkün olmaktadır. Logo yazılım çözüm ortağı ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak sizlere sunduğumuz hizmetler ile süreç boyunca gelişme ve ilerleme olanaklarınızı genişletmekteyiz.

 

İş Akışı (e-Flow) Nedir?

İş akışı işletmelerce belirlenen kurallar içerisinde bilgi ve işlemlerin katılımcılar arasında etkili bir şekilde dolaşımını ve ilerlemesine katkı sağlamaktadır. Bilgilerin gönderilmesi, alınması ve analiz edilmesi gibi konularda bizlere destek sunan hizmet ile işlemleriniz kolaylıkla iletilmektedir.

 

İş Akışı Hangi Alanlarda Destek Sunar?

Aşağıda yer alan uygulama süreçlerinde iş akışını kolaylaştırmak için olanak sağlanmaktadır:

  • Belge Onayı
  • Fatura Onayı
  • Satın Alma Talep Onayı
  • İzin Talebi
  • Avans Talebi
  • IK Süreç Onayı
  • Masrafların Raporlanması

Entegre Hizmetler İle Süreç İlerlemesi

Bir işletmenin sağlıklı bir şekilde ilerlemesi adına diğer hizmetler ile entegre sistemlerin yürütülmesi gerekmektedir. E fatura ve e arşiv fatura gibi hizmetler ile kullanıcılarımız mobil cihazlardan etkileşim yaparak süreç ilerlemesine katkı sunmaktadır. E fatura hizmeti süreç içerisinde büyük önem taşımaktadır. İş akışı yönlendirilmesi zor ve karmaşık işlemlerin sistemler halinde ilerlemesine yardımcı olurken oluşabilecek veri kayıplarının önlenmesine de destek vermektedir. Bu durum göz önüne alındığında e fatura ve diğer çözümlerin de süreç içerisindeki önemi tartışılmazdır.

 

E Fatura Neden Kullanmalıyım?

E fatura hizmeti süreç içerisinde pek çok durumdan ötürü tercih edilmektedir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen hususlarca yöntem ve ilerlemesi şekillenmekte ve belirli durumlarca zorunlu ya da gönüllü bir şekilde hizmetten yararlanmak mümkündür. E fatura hizmeti ile elektronik ortamda fatura oluşturmak ve bu faturayı da anında etkileşim ile gönderimini sağlamak mümkündür. Süreç içerisinde bazı durumlarda faturanızı oluşturup daha sonra depolama sorunları ile karşılaştığınız olmuştur. Artık e arşiv fatura ile bu sorununuzdan kurtulabilir, güvenilir, çevre dostu sistemler ile kullanıcılarınızın gönderim ve depolama gibi işlemlerini gerçekleştirmesinde destek sunabilirsiniz.

Paylaş: