Go3 Nedir? Go3 Ne İşe Yarar?

 

Özellikle Kobiler için geliştirilmiş üst düzey verimlilik sağlayan yazılım hizmetlerinden biridir. Kobilerin tüm verileri teker teker araştırı analiz etmesi ne kadar uzun ve yorucu bir iş biliyoruz. Tonlarca belgenin ve bilgi kirliliğinin arasında banka verilerinden, stoklara oradan muhasebeye gibi bir çok belgeyi takip etmeleri gerekiyor. Go3 yazılımı ise işte bu konuda devreye giriyor tüm muhasebe, banka verileri, stoklar, siparişler ve benzeri tüm verilerin bir noktada toplanmasını sağlıyor. Go3 ile tek bir ekrandan şirketinizin tüm verilerini kontrol edebileceksiniz. Go3 tek bir ekran üzerinde ne gibi hizmetlere hızlı erişim ve hızlı yönetim imkanı sunuyor detaylı şekilde inceleyelim. Go3 Kobiler için muhasebe, sipariş, stok takibi, satış, satın alma, raporlama,  borç takibi, çek senet takibi, e - Devlet ve benzeri İnternet tabanlı platformlar, fatura takibi  gibi arttırılabilir bir çok veriyi tek bir ekrana toplar. Bu sayede zamandan ve masraftan tasarruf edebilirsiniz. 

Go3 Hangi Sektör İçin Üretilmiştir?

Go3 Kobilere özel olarak hazırlandığı için, sektör içerisinde sayım, hesaplama ve dağıtım yapan tüm firmalar için uygundur. Yani Go3 her sektörde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Go3' ün temel görevi verileri tek bir ekranda hızlı bir şekilde toplamak ve analizini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek olduğu için veri analizi yapan sektörlerde de başarılı şekilde kullanıldığını gözlemlemekteyiz. 

Go3 Kullanımı İçin Ekstra Eğitim Şart Mı?

Go3 ürününün en belirgin özelliklerinden biri de sade ve pratik olmasıdır. Go3 kullanıcılarının çok kolay bir şekilde anlayabileceği eklentiler ve kişiselleştirilebilir ara yüz sistemi ile daha önce hiç bilgisayar kullanmayan biri için bile çocuk oyuncağı oluyor. Adım adım verileri istediğiniz gibi düzenleyebilir, taşıyabilir veya atabilirsiniz. 

e - Devlet Uygulamalarına Uyumlu Mu?

Go3 e - Arşiv, e - Fatura, e - Defter gibi e - Devlet platformlarına tam uyumluluk sağlıyor ve bu konuda da işlemlerinizi hızlandırıp kolaylaştırıyor. 

Go3 ürününün Kobilere sağladığı en güzel imkan eklentiler sayesinde dilediğiniz yerde dilediğiniz zamanda tablet üzerinden de yönetilebilir olması. Bu sayede Kobiler günün her anında verilere kolayca erişebilir, yönetebilir ve değiştirebilir. Go3 hem zamandan hem de masraftan kurtulmanın yegane çözümü.

Paylaş: