Kampanya Koşulları :

1. Kampanya 3 Haziran - 25 Haziran 2021 tarihleri arasında Logo Start 3 (e Devlet İçerikli Logo GO 3 Logo GO Wings, Tiger 3 Tiger Wings, Tiger 3 Enterprise, Tiger Wings Enterprise, Logo Netsis 3 Entegre Logo Netsis Wings Entegre Logo Netsis 3 Standard, Logo Netsis Wings, Logo Netsis 3 Enterprise ve Logo Netsis Wings Enterprise çözümlerinden herhangi birine sahip olan ve bununla birlikte eLogo Özel Entegratörlük kullanan mevcut müşterilerimiz için geçerlidir. 

2. Kampanyadan sadece 31 Mayıs 2021 ve öncesinde eLogo müşterisi olan ve Logo/ Netsis ERP ürünlerine sahip olan mevcut müşterilerimizden kampanya tarih aralığında yeni kontör satın alımı yapan müşterilerimiz faydalanabilir.

3. Kampanya sadece güncel liste fiyatları üzerinden yapılan satın alımlarda geçerlidir.

4. eLogo müşterilerinin yararlanacağı kampanya baremi belirlenirken aktif eLogo müşterisi haline geldiği en eski e Devlet ürünündeki (e Fatura e Arşiv Fatura e İrsaliye vb aktivasyon tarihi esas alınacaktır.

5. Kampanya kapsamında kazanılan hediye kontörler eLogo tarafından müşterilerin hesaplarına otomatik olarak yüklenecektir.

6. Kazanılan hediye kontörler kampanya şartlarını sağlayan müşterilerin hesaplarına kampanya sona erdikten sonra 25 Temmuz 2021 tarihine kadar yüklenecektir.

7. 500 ve 1 000 adet kontör içeren paketler kampanyaya dahil değildir.

8. Güncel eLogo hizmet fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.

9. Logo, kampanya içeriği ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

10. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. 

Paylaş: