Ekol Yazılım ve Danışmanlık Hizmetlerinde Yeni Dönüşümler

Mart ayından beri ülkemizi, aralık ayından itibaren tüm dünyayı etkisi altına almaya başlayan korona virüs pandemisi ile tüm işlemler süreç içerisinde etkilenmekte, sosyal mesafe kurallarına uyum gerektirecek yeni düzenlemelerin oluşturulmasına katkı sağlanmaktadır. Ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak kullanıcılarımızın süreçten en az etkilenme sağlayarak, işlemlerini eski düzeninde ilerletmelerine olanak verecek yazılım hizmetleri ile yanında olmaktayız.

 

Logo yazılım çözüm ortağı olarak çağa uygun, teknoloji odaklı ilerleme gösteren hizmetlerimiz ile işlemlerinizi ev ortamında kolaylıkla ilerletebilmektesiniz.

 

Korona Virüs Sürecinde Evden Çalışmak

 

Ekol yazılım olarak kullanıcılarımızın sağlığına özen göstermek oldukça önemli bir konudur. Alanında uzman kadromuz ile her zaman herhangi yaşadığınız bir sorun hakkında sizlerin yanında olmaktayız. Ev ortamında gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerde verimlilik ve hız esas olmak üzere anında iletişim prensibi ile hareket edilmektedir.

 

Logo Yazılım Çözümleri

 

Logo yazılım çözümleri ile işlemleriniz etkili bir şekilde ilerleme göstermektedir. Kobi çözümleriniz ile muhasebe kayıtlarınızı kontrol altına alabilmekte, stok bilgilerinizi güncelleyebilmektesiniz. ERP çözümleri ile işlemlerinizi kayıt altına alarak, web tabanlı içeriği ile esnek donanım mimarisini kullanmaktasınız. E flow iş akışı çözümleri ile herkesin kolay ve etkili bir şekilde kullanabileceği arayüzler işler işlemlerinizi kolay bir şekilde ilerletebilmektesiniz. İş akışı ile aşağıdaki konularda işlemleriniz kolaylaşmaktadır:

  • Belge Onayı
  • Fatura Onayı
  • Satın Alma Talep Onayı
  • İzin Talebi
  • Avans Talebi
  • IK Süreç Onayı
  • Masrafların Raporlanması

E Fatura Nedir?

E fatura elektronik ortamda hazırlanan fatura anlamına gelmektedir. E fatura ile işlemleriniz kolay ve etkili bir şekilde ilerletilmektedir. Süreç içerisinde fatura oluşturma, depolama ve iletim gibi pek çok işlemler gerekebilmektedir. Logo yazılım e fatura hizmetleri ile sizler online platformda oluşturduğunuz faturaları anında iletebilmektesiniz. Gerektiği durumlarda e fatura hizmeti ile faturalarınızda güncelleme sağlayabilir, düzeltmeler kurabilmektesiniz. Sizler için geliştirilmiş olan e devlet çözümleri ile arşivleme probleminiz ortadan kalkmaktadır. Bu durum depo maliyetini ortadan kaldırmakta ve ekonomik açıdan işlevsellik getirmektedir. 

E fatura ile işlemleriniz ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri ile oldukça kolay ve verimli bir şekilde ilerletilmektedir.

 

Paylaş: