E Faturada Önemli Bilgilendirmeler

E fatura hizmeti en fazla tercih edilme durumunda olan ve işlemlerine hız katan hizmetlerdendir. Süreç boyunca kullanıcılarımıza ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak destek sunarken gerekli ihtiyaçlar doğrultusunda yönlendirmeler de vermekteyiz. Alanında uzman kadromuz size gelişmeler ve yenilikler anlamında haberler sunarken, sorunlarınıza da çözümler getirmektedir.

Logo yazılım çözüm ortağı olarak öncelikli hedefimiz içinde bulunduğumuz koşullara uygun, teknolojik gelişmeler ile paralel ilerleme gösteren bir hizmet sistemi kurmaktır. Hem uzaktan hem de ofiste çalışan kullanıcılarımız etkili ara yüz panelleri ile işlemlerini karıştırmadan etkili bir şekilde sürdürebilmektedir.

 

Logo Yazılım Hizmetlerinin Önemi Nedir?

Logo yazılım olarak her alanda faaliyet göstermiş olan kullanıcılarımızın işlemlerini hızlı, verimli bir şekilde sürdürmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktayız. E devlet çözümleri bu anlamda kullanıcılarımıza en çok katkı sağlayan hizmetlerdendir. Mobil ortamlardan da erişim sağlayan sistemlerimiz ile işlemleriniz hızlı bir şekilde ilerletmenin yanında güvenilir bir çerçevede işlemlemektedir. Tek bir platform üzerinden sağlanan veri akışları ile işlemleriniz anında iletilmekte, gerektiğinde de revize edilerek tekrar yönlendirilebilmektedir.

 

E Fatura Nedir?

E fatura kağıt olarak hazırlanmış olan faturalarınızın oluşturulması ve iletimini sağlayan, kağıt fatura ile aynı hukuki değer ve nitelikleri kapsayan hizmettir. Bu uygulama ile taraflar yani alıcı ve gönderen arası bir standart oluşturulmakta, hatasız bir şekilde veri dolaşımı sağlanmaktadır. İstenilen zaman ve mekanda erişime açık, kullanıma sahip olmaktadır. Böylece işlemlerinizi aksatmadan ilerletmeniz mümkün olmaktadır.

Entegre çözümlerden olan e arşiv ve e defter gibi hizmetler ile de sürecinizi yönetmek adına ek destek sunmanız olanaklıdır. E fatura ile oluşturduğunuz işlemlerde istenen zamanda inceleme ve istenen durumlara yönelik güncelleme yapma olanağına sahip olmaktasınız. 

 

E Fatura Avantajları

Genel olarak özetlemek gerekirse kullanıcılarımız;

-Sorunsuz ve hızlı entegrasyon sağlamaktadır.

-Verimli ve maliyeti korumaktadır.

-Tahsilat ve ödeme süreçlerinde kısaltmaya yardımcı olmaktadır.

-Güvenilirdir. Standartlar ile veriler korunmaktadır.

 

E fatura ile taraflar arasında standartlar oluşturulup güvenli ve hızlı bir şekilde veri iletimi sağlanmış olunmaktadır. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından uygulamaya konmuş ve standartları da belirlenmiştir.

 

Paylaş: