E Fatura Kullanımının Nitelikleri

E fatura kullanımının süreç içerisindeki önemi git gide artmaktadır. Ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak kullanıcılarımız süreç boyunca gelişmeleri takip etmekte, sistemlere destek sağlamaktayız. Günümüz teknolojisinin getirilerine göre düzenlenecek olan hizmetleri sizlere sunmaktayız.

 

Logo yazılım olarak e devlet çözümleri ile kullanıcılarımıza düzenli ve sistemli hizmetler sunulmaktadır. 

 

Logo ile E Fatura Nasıl Düzenlenir?

Logo yazılım e fatura hizmetleri ile kullanıcılarımız süreç içerisinde gerekli işlemleri düzenlemektedir. E fatura ile elektronik ortamda fatura oluşturmak mümkündür. Bu sayede e fatura aracılığı ile hızlı ve etkili bir şekilde işlemleri sürdürmek gerekmektedir.   

 

Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından düzenlenen elektronik fatura hizmetleri ile süreç değerlendirmelerini kurmak oldukça olasıdır. İhtiyacınız olan her türlü bilgi kaynağına ulaşabilmekte, ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak sizlere her konuda destek sunmaktayız.

 

E Fatura Neden Tercih Etmeliyim?

İşlemlerde güvenilirlik sağlanması kullanıcılarımız için oldukça önemlidir. Logo yazılım çözüm ortağı olarak sizlere işlemlerinizde aksilik meydana getirmeyecek tüm durumları sunmaktayız.

Faturaların internet ortamında gönderilmesini kolaylaştırırken hukuki standartlara uygun bir süreç izlenmesine destek vermektedir. 

 

Vergi Usul Kanunu gereğince elektronik fatura hizmetinde yer alan tüm bilgiler alıcı ve satıcı arasında olması gerekli olan tüm bilgiler fatura iletimi elektronik ortamda düzenlenmektedir. İşletmelerin dijitalleşme süreçlerine destek verecek olan hizmetler ile hızlı ve entegre sistemlerin ilerlemesi sağlanmış olmaktadır. 

 

Güvenilirlik ve hız yanında tasarruf da sunmaktadır. Tasarrufunu az çaba ve zorluk ile aldığı yüksek verimden almaktadır. 

-Zamandan kazandırdı.

-Doğayı korudu.

-Kargo maliyetlerini azalttı.

-Tasarrufu savundu.

 

Elektronik Fatura Takibini Nasıl Sağlarım?

Elektronik fatura işlemlerini mobil cihazlardan, tabletlerden takip edebilmektesiniz. Saniyeler içerisinde karşıya ulaşım sağlarken güvenilir bir arşivleme hizmeti de sunmaktadır. Logo yazılım ile süreç yönetimi bu şekilde etkili bir şekilde ilerlemektedir.

 

Entegre Hizmetlerin Görevleri Nelerdir?

Entegre hizmetler ile işlemlerinize hız ve destek sağlamaktasınız. Farklı işlemlerin birbiri ile entegrasyonunu sağlayan hizmetler ile sorunsuz süreç yönetimini kurmaktasınız. Kayıt altına alınması gereken tüm işlemler online ortamda depolanarak depo sorunlarının yaşanmasına da engel olmaktadır.

Paylaş: