E Devlet Çözümleri ile İşlem Kolaylığı

Logo yazılım e devlet çözümleri kullanımı ile süreç takibi ve analizine büyük avantajlar getirmekteyiz. Alanında uzman kadromuzun sizlere sunduğu hizmetler ile gerekli ihtiyaç analizlerini yapmakta, değerlendirmeler ile yeni hizmetlerin gelişimi ve revizesine katkı sağlamaktayız.

Ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak herhangi bir aracı kullanmadan e fatura ve e defterlerinizi koruma, yedekleme ve arşivleme imkanı sunan e devlet çözümlerini geliştirerek sürecinize destek sunmayı hedeflemekteyiz.

E Devlet Çözümleri Nasıl İlerler?

Bireylerin genelde düşündüğü sorulardan bir tanesi “E Devlet Hizmetlerinin Kullanım Amacı Nedir?” sorusudur. E devlet ile işlemlerinizi düzenlemek ve yürütmek oldukça kolaydır. Direkt entegrasyon özelliği ile güvenilirlik ve işlevsellik kazanılarak ilerleme sağlanmaktadır.

Güncellemeler otomatik olarak gerçekleştirilir. Herhangi bir ek ödenmesi gereken maliyet bulunmamaktadır. Yaşadığınız herhangi bir problem durumu karşısında veya olası soru işaretlerini tolere etme durumunda alanında uzman kadromuz da sizlere destek sunmaktadır.

Bulut ve online sistem ile ilerleme sağlanmaktadır. Online çalışan 7/24 sisteminize zaman, mekan fark etmeksizin bağlanmanız mümkündür. Sistemleri (Windows, Mac, Linux, IOS, Android) destekleyen ERP sistemi aracılığı ile telefon, tablet, bilgisayar gibi çeşitli aletlerden yönetim ve erişim mümkündür. 

E Faturalarımı Nasıl Düzenlerim?

E fatura elektronik fatura olarak düzenlenen online işlemlerde mali mühür ile onay alan elektronik belge niteliğindedir. E fatura ile işlemleriniz aksamadan, avantajlar kazandırarak ilerleme sağlayacaktır. Firma güvenilirliğinin yanında israfı da dengelemektedir. 

E Fatura Kullanma Zorunluluğu Nedir?

  • 2018 hesap dönemi brüt satış hasılatı (veya satışları ile gayrisafı iş hasılatı) 10 Milyon TL ve üzeri olan mükellefler
  • 2018 veya 2019 hesap dönemleri brüt satış hasılatı (veya satışları ile gayrisafı iş hasılatı) 5 Milyon TL ve üzeri olan mükellefler
  • 2020 veya müteakip hesap dönemleri brüt satış hasılatı (veya satışları ile gayrisafı iş hasılatı) 5 Milyon TL ve üzeri olan mükellefler

Başta olmak üzere Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen ek standartlara bağlı olarak e fatura kullanımı zorunlu olmaktadır. E fatura hizmeti ile kullanıcılarımız entegre çözümlerden olan e arşiv ve e defter hizmetlerinden de yararlanarak işlemlerini düzenlemektedir.

 

Paylaş: